Trust GXT 890 vs Gamepower Ogre vs Rampage X titan

Kaan.3535

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu üç klavye arasında kaldım. Trust GXT 890 almayı düşünüyordum fakat tuşları siliniyormuş. 5 ms tepkime süresi var. Bu fikrimden biraz soğudum açıkçası. Sizce hangisi? Alternatif öneriniz var mı? (Red Switch bakıyorum)bütçe: 300-350.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu klavye blue switch.redragon ürünlerini görmüstüm fakat blue switch olduğu için pek yanaşmadım.Daha önce mekanik klavye kullanmadığım için bana sıkıntı çıkarır mı bilmiyorum.

Trust alabilirsin. 2 yıldır kullanıyorum, birkaç tuşun köşe kısmının silinmesinden ve "Z" tuşunun kırılmasından başka sıkıntı görmedim. Ama tuşun kırılması benim hatamdı, 5 ay falan oldu kıralı. 1 ay kaldı garantinin bitmesine, mail attım Trust'a. Z tuşu gönderme imkanları var mı diye sordum. Adres istediler. Klavyenin keycaplerini ve key puller gönderecekler Hollanda'dan.

yanları kesici olduğunu görmüştüm sıkıntı çıkarıyor mu?Bir de bilek desteğinin olmayışı size bir sorun çıkardı mı?internetten 10 20 tllik bir bilek desteği ile kullanabilir miyim acaba?
Trust alabilirsin. 2 yıldır kullanıyorum, birkaç tuşun köşe kısmının silinmesinden ve "Z" tuşunun kırılmasından başka sıkıntı görmedim. Ama tuşun kırılması benim hatamdı, 5 ay falan oldu kıralı. 1 ay kaldı garantinin bitmesine, mail attım Trust'a. Z tuşu gönderme imkanları var mı diye sordum. Adres istediler. Klavyenin keycaplerini ve key puller gönderecekler Hollanda'dan.
klavye ingilizce olandan mı yoksa türkçe olandan mı

Son düzenleyen: Moderatör:
yanları kesici olduğunu görmüştüm sıkıntı çıkarıyor mu?Bir de bilek desteğinin olmayışı size bir sorun çıkardı mı?internetten 10 20 tllik bir bilek desteği ile kullanabilir miyim acaba?

Zaten Türkçe.

Klavyem türkçe. Kasası metal, yanlarda biraz inceliyor ama kesecek şekilde değil korkmayın. Sıkıntı çıkarmaz. Bilek desteğine ben ihtiyaç duymadım, gerek yok bence. Ama sizi bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı