Trust GXT890 Cada vs Philips SPK8614

Beige

Centipat
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar, başlıkta da belirttiğim gibi iki klavye arasında kaldım. Genelde FPS-MOBA karışık oynuyorum. Switch farkını tam olarak kavrayamadım. Kullandığım klavye bu ve tam olarak bilek desteği var denemez. O yüzden bilek desteğini çok fazla önemsiyor sayılmam. Kullandığım klavyenin enter tuşu büyük, Trust'ın küçük ve Philips'in yine büyük. Trust'ın RGB olması büyük avantaj fakat Philips'in multimedya tuşları bulunmaktadır. Yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim.

Peki switch kalitesinden kaynaklı mı öneriyorsunuz yoksa başka bir sebebi var mı?
Ikisinin de kullandigi switch markasi ayni. Philips klavye hakkinda pek yorum gormedim ve nasil oldugunu da bilmedigim icin Trust onerdim. Ayrica Trust kullanicilari genellikle olumlu yorumlar birakiyorlar oneri konularina.

Ikisinin de kullandigi Switch markasi ayni. Philips klavye hakkinda pek yorum gormedim ve nasil oldugunu da bilmedigim için Trust onerdim. Ayrica Trust kullanicilari genellikle olumlu yorumlar birakiyorlar oneri konularina.

Trust outemu Philips k-reo ya da kro marka Switch kullanıyormuş.
Philips Spk8614 Gökkuşağı Mekanik Klavye Türkçe Gaming Klavye Fiyatları ve Özellikleri Philips yorumları da gayet olumlu. Bugün birini sipariş vereceğim ama hangisini henüz karar veremiyorum. Kafam çok karışık.

Hocam Philips markalı klavye Çin'de logo basıyor. Rampage gibi markalarında bunun aynısını ürünü vardı. Gamepower, Rampage, James Donkey gibi markaların ürünlerini asla almayınız. Kesinlikle Trust GXT 890 Cada almalısınız.

Hocam Philips markalı klavye Çin'de logo basıyor. Rampage gibi markalarında bunun aynısını ürünü vardı. Kesinlikle Trust GXT 890 Cada almalısınız.
Sanırım şimdi sipariş veriyorum, bu durumun farkındayım da yine de danışayım dedim. Rampage markasından memnunum aslında 3 seneye yakındır aynı klavyeyi kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadım henüz, sadece teknolojiye ayak uydurayım diyorum

Geri
Yukarı