Trust GXT890 CADA vs. Gamepower Warlock Klavye

@UmuTzn Peki trust ile arasındaki farklar nelerdir switch dışında
Görmediğim, kullanmadığım bir ürünü sahip olduğum ve hatta incelemesini yaptığım Trust Cada'yla net olarak nasıl karşılaştırabilirim bilemiyorum :D Sharkoon'u daha kullanmadım ama en yakın zamanda bir yerlerden tedarik etmeye çalışıcam. O zaman daha net bir bilgi verebilirim ama öncelikle marka bilinirliği ve kalitesi Sharkoon tarafında daha yüksek. LED'leri videolardan gördüğüm kadarıyla çok daha canlı renklere sahip. Yazılımı hazır Çin işi yazılımlara benzemiyor.

Son düzenleme:
Görmediğim, kullanmadığım bir ürünü sahip olduğum ve hatta incelemesini yaptığım Trust Cada'yla net olarak nasıl karşılaştırabilirim bilemiyorum :D Sharkoon'u daha kullanmadım ama en yakın zamanda bir yerlerden tedarik etmeye çalışıcam. O zaman daha net bir bilgi verebilirim ama öncelikle marka bilinirliği ve kalitesi Sharkoon tarafında daha yüksek. LED'leri videolardan gördüğüm kadarıyla çok daha canlı renklere sahip. Yazılımı hazır Çin işi yazılımlara benzemiyor.
İyi bakalım mavi switch olanından alıyorum ozaman bitane bu arada böyle güzel bir klavyeyi tanıttığın için saol.

Dostum bütçeni yükseltip kaliteli bir ürün almanı tavsiye ederim. Gamepowe, James Donkey, Rempage, Frisby ve Trust markaları asla 1 seneye yakın kullanamazsın.
Corsair K55 Türkçe RGB Gaming Klavye (CH-9206015-TR) | Corsair | Oyuncu Klavyeleri Corsair K55 RGB Gaming Klavye Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Önce kullanın sonra yorum yapın uzun zamandır Trust GXT170 kullanıyorum ve bir sorununu görmedim. Aynı zamanda programı çok kullanışlı. Bu arada Gamepower ve Everest mouse kullandım sırasıyla 6 ve 2 ay dayandılar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı