Trust GXT890 CADA vs. Gamepower Warlock Klavye

Trust GXT 890 Cada ekonomik anlamda favorilerimdendi 1-2 ay öncesine kadar ama şuan daha iyisi var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Guts "Gamepower, James Donkey, Rampage, Frisby ve Trust markaları asla 1 seneye yakın kullanamazsın." dedikten sonra keşke Monster Pusat K1 önermeseydin. Alınmaz dediğin ürünlerden hiçbir farkı yok klavyenin. Seni veya diğerlerini ikna eden tarafı Monster notebooklarını daha önce biliyor olmanız. Ürünler Çin'de benzeri şekilde yaptırılıyor. Yazılımı zaten benim daha önce kullandığım Motospeed CK108, Rampage Commander ve Trust GXT 890 Cada ile %100 aynı. Bilmem anlatabildim mi demek istediğimi.
Dediğin klavye güzele benziyor ancak ingilizce dizilimi var

Ya bayağı iyi klavye ama ingilizce bi sıkıntı olurmu türkçe harfler yok bir çözümü varmı acaba
Türkçe harflerin olmaması görsel olarak sorun yaratır ancak. 3-4 yıldır "US Layout" kullanıyorum bir sorununu görmedim. Kişisel kullanım tabii sen rahatsız olabilirsin belki.

50g basma şiddeti yorar mı?
Bunlar tamamen kişisel sorular.
  • Cherry MX Red Switch Aktivasyon Kuvveti: 37 cN
  • Kailh Red Switch Aktivasyon Kuvveti: 50 cN
  • Outeumu Red Switch Aktivasyon Kuvveti: 47 cN
Cherry'den Outemu'da geçtiğimde tuşların daha sert olduğunu hissediyorum ama Kailh'den Outemu'ya geçtiğimde bu farklı pek anlamıyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı