Trust gxt890 cada vs Philips SPK8614

Bunlar daha iyi olacaktır.

Trust'ta tuş silinme sorunu yok, azınlıkta bu sorun görülüyor. Sadece sorun yaşayanlar fikir belirttiği, sorun yaşamayan çoğunluk sesini çıkarmadığı için ürün kronik sorunlu gibi oluyor.
Philips olan hem olması gerektiğinden çok çok fazla ses çıkarıyor hem de çok kaliteli değil. Trust olanı öneririm.
Trust GXT 890 Cada'da yazılım desteği bulunuyor, yazılım üzerinden istediğiniz rengi renk kodu girerek RGB olarak klavyeye konumlandırabiliyorsunuz ve makro atayabiliyorsunuz. Sesi red switch bir klavyeye göre bir tık yüksek çıkıyor. Malzemesi kaliteli, kablo uzunluğu da yeterli. Başka sorunuz varsa alabilirim.

Trust'ta tuş silinme sorunu yok, azınlıkta bu sorun görülüyor. Sadece sorun yaşayanlar fikir belirttiği, sorun yaşamayan çoğunluk sesini çıkarmadığı için ürün kronik sorunlu gibi oluyor.
Philips olan hem olması gerektiğinden çok çok fazla ses çıkarıyor hem de çok kaliteli değil. Trust olanı öneririm.
Trust GXT 890 Cada'da yazılım desteği bulunuyor, yazılım üzerinden istediğiniz rengi renk kodu girerek RGB olarak klavyeye konumlandırabiliyorsunuz ve makro atayabiliyorsunuz. Sesi Red Switch bir klavyeye göre bir tık yüksek çıkıyor. Malzemesi kaliteli, kablo uzunluğu da yeterli. Başka sorunuz varsa alabilirim.

Trust'ta üç kişiden birinin tuş silme sorunu olduğunu gördüm fakat Türkçe klavyede bu sorunun olmadığını söyleyen çok kişide gördüm. Başka bir sorun yazan görmedim. Bu fiyatlara mekanik klavye alınmıyacağını söylüyorlar bu konuda görüşünüz nedir? Çünkü forumda Trust'ı olumlu anlamda kullanan bayağı insan gördüm. Aldığım zaman en azından 1 sene kullanmak istiyorum.

Trust'ta üç kişiden birinin tuş silme sorunu olduğunu gördüm fakat Türkçe klavyede bu sorunun olmadığını söyleyen çok kişide gördüm. Başka bir sorun yazan görmedim. Bu fiyatlara mekanik klavye alınmıyacağını söylüyorlar bu konuda görüşünüz nedir? Çünkü forumda Trust'ı olumlu anlamda kullanan bayağı insan gördüm. Aldığım zaman en azından 1 sene kullanmak istiyorum.
Ben kullanıyorum klavyeyi, bende Türkçe tuş takımı bulunuyor. İngilizce tuş takımı bulunan siliniyor, hatta forumda da var birkaç tane. 1 senedir sorunsuz kullanıyorum 1 sene daha kullanırım. Bu bütçede illa mekanik klavye alacaksanız bundan şaşmayın ancak bu bütçede membran bakımından daha kaliteli ürünler mevcut. Dediğim gibi, mekanik alacaksanız bundan şaşmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı