Trust GXT890 Cada vs Philips SPK8614

Hocam Philips markalı klavye Çin'de logo basıyor. Rampage gibi markalarında bunun aynısını ürünü vardı. Kesinlikle Trust GXT 890 cada almalısınız.

Trust'ta marka basıyor bu arada.

Hocam elinizde kalma ihtimali yüksek. Trust GXT 890 bu bütçede en iyi klavye.
Trust'ta marka basıyor bu arada.

Trust marka basmıyor mu dedim? Trust'un bazı ürünleri gerçekten çok iyi. Bu bütçede Trust GXT 890 Cada alınır.

Yorumlarınız için teşekkür ederim, başlıktaki 2 klavye arasında kalmıştım ve tercihimi Trust'tan yana kullanıyorum. Bu arada markalara ön yargıyla yaklaşmamakta fayda var keza 3 seneye yakındır kullandığım ve hala kullanmakta olduğum klavye Rampage :) İllaki her markanın her modelinde sorun yaşanabilir, elektronik cihaz sonuçta.

Yorumlarınız için teşekkür ederim, başlıktaki 2 klavye arasında kalmıştım ve tercihimi Trust'tan yana kullanıyorum. Bu arada markalara ön yargıyla yaklaşmamakta fayda var keza 3 seneye yakındır kullandığım ve hala kullanmakta olduğum klavye Rampage :) illaki her markanın her modelinde sorun yaşanabilir, elektronik cihaz sonuçta.

Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanmanız dileğiyle :).

Markalara ön yargılı şekilde bakmıyorum. Asus'un 1000 ürününden 5'i sorunluysa Rampage adlı markanın 100 ürününden 90 tanesi sorunlu çıkıyor. Bu arada hayırlı olsun.

Hocam Philips markalı klavye Çin'de logo basıyor. Rampage gibi markalarında bunun aynısını ürünü vardı. Gamepower, Rampage, James Donkey gibi markaların ürünlerini asla almayınız. Kesinlikle Trust GXT 890 Cada almalısınız.

Trust da aynısını yapıyor. Daha önce farklı konularda atmıştım linkini hatta.

Geri
Yukarı