TT 24 Mbps VDSL ile ping nasil olur?

Ping değeriniz eskisine göre daha stabil olacaktır. TürkNet'te sorun yaşanmaz ise çok iyi bir ISS. Superonline aşırı gereksiz pahalı ama hizmet kalitesi güzel. Türk Telekom zaten mekanın sahibi olduğu için sizinle ilgili olacaktır fakat fiyat konusunda canınızı sıkabilirler.

Bursa da oturuyorum ve Bursa'da altyapısı var. Ama benim oturduğum bölgede yok.

VDSL2 altyapın var TürkNet sana hizmet verebilir. Bende bursada oturuyorum kesinlike Türk Telekom'a bulaşma. Nilüfer semtindeyim rezalet ötesi bir hizmetleri var. Pingim nasıl olur diye sordun ya söyleyim sana. Türkiye sunusunda 13 ms alırsın ama yurtdışında eskiden R6, PUBG ve CS:GO'da 30 ping iken şu an 60-70 ping ve tabii ışınlanarak oyun oynarsın. Ben şu an oyun oynayamıyorum bir Fortnite sıkıntı yok diğer oyunların hepsinde var. Genelde offline oyunlara sardım artık.

VDSL2 altyapın var TürkNet sana hizmet verebilir. Bende bursada oturuyorum kesinlike Türk Telekom'a bulaşma. Nilüfer semtindeyim rezalet ötesi bir hizmetleri var. Pingim nasıl olur diye sordun ya söyleyim sana. Türkiye sunusunda 13 ms alırsın ama yurtdışında eskiden R6, PUBG ve CS:GO'da 30 ping iken şu an 60-70 ping ve tabii ışınlanarak oyun oynarsın. Ben şu an oyun oynayamıyorum bir Fortnite sıkıntı yok diğer oyunların hepsinde var. Genelde offline oyunlara sardım artık.

Ben tasindigim için yeni evimde altyapim yoktu nakil ettirdim en geç 3 aya gelir altyapı dedi Türk Telekom.

Yeni konular

Geri
Yukarı