TT vaat edilenden düşük internet hızı

erenb4

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Türk Telekom internet kullanıyorum ve hız vaad edilenden çok çok düşük (gece 02:00'dan önce ve sabah 08:00'dan sonra) 100 KB/s gibi bir değer alıyorum. Memnun değilim ve bunun altyapıdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama ayrıca şöyle bir konu daha var, bahsettiğim gece 2 sabah 8 aralığında hızım 400 KB/s'ye artıyor ve az buz bir şeyler yapabiliyorum. Arada 600 KB/s'ye fırladığını görmüştüm. İnternet hızımı nasıl daha da yükseltebilirim? En azından o 600 KB/s'ye ulaşmasını istiyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Türk Telekom internet kullanıyorum ve hız vaad edilenden çok çok düşük (gece 02:00'dan önce ve sabah 08:00'dan sonra) 100 KB/s gibi bir değer alıyorum. Memnun değilim ve bunun altyapıdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama ayrıca şöyle bir konu daha var, bahsettiğim gece 2 sabah 8 aralığında hızım 400 KB/s'ye artıyor ve az buz bir şeyler yapabiliyorum. Arada 600 KB/s'ye fırladığını görmüştüm. İnternet hızımı nasıl daha da yükseltebilirim? En azından o 600 KB/s'ye ulaşmasını istiyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Teşekkür ederim.
Paketinizde vaat edilen hız nedir?

Taahhütünden cayabilirsin adamın biri tüketici mahkemesine gitti bu sebepten 1200 lira cayma bedeli çıkarmışlardı iptal ettiler.

Eziyete hoş geldin dostum 2 yıl çektim ben bu lanet TT'yi. Ne dedikleri hızı veriyorlar ne teknik destek veriyorlar, sonradan TurkNet'e geçtim çok mutluyum şu an hayatımda görmediğim download hızını alıyorum.
Ben de aynı şekilde. TT 16 derken bana 4 mbps veriyordu. Turknet ise sabit 35 download 5 upload alıyorum çok iyi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı