TTNET vaat edilenden çok daha düşük hız veriyor

cyber001

Decapat
Arkadaşlar İnternet hızım çok yavaş galiba sadece ADSL var, TTNET 16 Mbps hızına kadar sınırsız İnternet paketi kullanıyorum ancak en fazla aldığım 3, 4 Mbps İnternet hızı alıyorum. TTNET'e gerekli arıza kayıtlarını oluşturdum. Hatlarında problemin olmadığını ve ev sisteminde problem olduğu bildirdiler eve gelen kabloyu bugün değiştirmeme rağmen hızımda herhangi bir değişiklik olmadı ne yapabilirim nasıl bir yol izlemeliyim? 2021 3.ayına kadar taahhütüm bulunmakta.(Eve gelen İnternet kablosunu yenilemek için CAT 5E kablo siparişi vermiştim ancak sistemde normal telefon kablosu kullandıkları için CAT 5enin sadece 2 adet kablosunu kullanıyorum. Performans anlamında kayba yol acar mı )ayrıca vaat edilen hızı alamadığım için taahhüten cayma hakkım var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
1593721060155.png

Şaka bir yana TTNET, TurkNet ve SuperOnline kullanmış biri olarak söylüyorum ki vaat edilen hızlar yalan maalesef.

Alt yapı 16'yı destekliyor mu ?

Bunlar hep tuzak.
Tokilerde ( ya da siteler)oturmadığınız sürece yavaş olma olasılığı çok.

Arkadaşlar İnternet hızım çok yavaş galiba sadece ADSL var, TTNET 16 Mbps hızına kadar sınırsız İnternet paketi kullanıyorum ancak en fazla aldığım 3, 4 Mbps İnternet hızı alıyorum. TTNET'e gerekli arıza kayıtlarını oluşturdum. Hatlarında problemin olmadığını ve ev sisteminde problem olduğu bildirdiler eve gelen kabloyu bugün değiştirmeme rağmen hızımda herhangi bir değişiklik olmadı ne yapabilirim nasıl bir yol izlemeliyim? 2021 3.ayına kadar taahhütüm bulunmakta.(Eve gelen İnternet kablosunu yenilemek için CAT 5E kablo siparişi vermiştim ancak sistemde normal telefon kablosu kullandıkları için CAT 5enin sadece 2 adet kablosunu kullanıyorum. Performans anlamında kayba yol acar mı )ayrıca vaat edilen hızı alamadığım için taahhüten cayma hakkım var mıdır?

Cayma hakkınız yok çünkü bu şirketler almadan şöyle bir kural koyuyor mesela "24 Mbps'ye kadar İnternet" diyorlar yani sana 0.1 Mbps bile verseler cayamazsın.

Cayma hakkınız yok çünkü bu şirketler almadan şöyle bir kural koyuyor mesela "24 Mbps'ye kadar İnternet" diyorlar yani sana 0.1 Mbps bile verseler cayamazsın.

Cayabilir ama para cezası öder diye biliyorum.

Şuan için yapabileceğim bir şey var mı sistemi iyileştirmek adına acayip sinirliyim o kadar uğraştım kabloları değiştirdim değişen sıfır müşteri hizmetleride arıza kaydı oluşturulduğu için onlara da baglanamadim.

Bende bilmiyorum ancak müşteri hizmetleri değilim.😁😁 2 yıllık taahhüttü vardı yaklaşık 6-7 ay taahhütü kaldı bana baya masraf çıkartırlar diye düşünüyorum ancak soracağım cayma bedelini.

Bende bilmiyorum ancak müşteri hizmetleri değilim.😁😁 2 yıllık taahhüttü vardı yaklaşık 6-7 ay taahhüdü kaldı bana bayağı masraf çıkartırlar diye düşünüyorum ancak soracağım cayma bedelini.

Yaklaşık 18 ay kullanmışsınız tarifenize indirip deyip 200 TL'den indirdiklerini var sayarsak 2500 TL 2000 TL ödersiniz bence uğraşmayın bekleyin o paraya 2 yıl İnternet alınır.

Geri
Yukarı