TT vaat edilenden düşük internet hızı

TT'yi arayıp evine ekip bile gitittirsen hiçbir şey olmaz internet kablosunun arasına bir dönüştürücü takıp giderler. Bende 2 yıl bu eziyeti çektim. Benim tavsiyem tahhaütün bitince hemen ISS değiştir.

Paketinizde vaat edilen hız nedir?

4 Mbit hız vaat ediyorlarmış ama ben hiç yaklaşamıyorum buna :D ayrıca evimizin altyapısı yok sanırsam (ya da bize yalan söylüyorlar) o yüzden ev telefonunun hattına bağladılar o şekilde çalışıyor.
Modem hat değerleri ve iç tesisat ne durumda? Bakmadan bir şey söylemek doğru olmaz.

Onlardan emin değilim çünkü ev telefonunun hattına bağladılar altyapı olmadığı için. Bir etkisi olur mu internet hızına?
TT'yi arayıp evine ekip bile gitittirsen hiçbir şey olmaz internet kablosunun arasına bir dönüştürücü takıp giderler. Bende 2 yıl bu eziyeti çektim. Benim tavsiyem tahhaütün bitince hemen ISS değiştir.

Tavsiyeniz nedir peki? Tavsiye edebileceğiniz iyi çeken bir ISS var mıdır? Teşekkür ederim.
Eziyete hoş geldin dostum 2 yıl çektim ben bu lanet TT'yi. Ne dedikleri hızı veriyorlar ne teknik destek veriyorlar, sonradan TurkNet'e geçtim çok mutluyum şu an hayatımda görmediğim download hızını alıyorum.

Ne güzel. Bizim taahhütümüzün bitmesine bir 9 ay kaldı. Bakalım güzel bir ISS'e geçebilecek miyiiz geçemeyecek miyiz.
Ben de aynı şekilde. TT 16 derken bana 4 mbps veriyordu. Turknet ise sabit 35 download 5 upload alıyorum çok iyi tavsiye ederim.
Teşekkür ederim tavsiyeniz için.
İnternet paketindeki vaatler nelerdir?

4 Mbit gibi bir değer vaat ediyorlar ama ben bunun en azından 1'ini yakalamak istiyorum. 100 KB değer normal midir 4 Mbit için?🤕

Son düzenleme:

Geri
Yukarı