TT yerine ISS önerisi

Huseyindmar3

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba Türk Telekom kullanıyorum ve yaklaşık 1 aydır girdiğim her oyunda ani pingler yiyorum ve düşmüyor. Hem de hiç düşmüyor. Herhangi bir internet önerisi yapabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba Türk Telekom kullanıyorum ve yaklaşık 1 aydır girdiğim her oyunda ani pingler yiyorum ve düşmüyor. Hem de hiç düşmüyor. Herhangi bir internet önerisi yapabilirseniz çok sevinirim.
Ben taahhütsüz internet sevdiğim ve parası olarak da makül olduğundan TurkNet öneririm. Bence altyapısı olan internetler arasından seçsen daha verim alırsın.

Hat değerlerinizi paylaşın ki ona göre ISS ile ilgisi var mı onu da görelim. Hem de altyapınızın kaç mbit desteklediğini görmüş oluruz. Hemen kafamıza göre öneremeyiz. Sonuçta diğer sağlayıcılar da TT altyapısını kullanacak.

Ben taahhütsüz internet sevdiğim ve parası olarak da makül olduğundan TurkNet öneririm. Bence altyapısı olan internetler arasından seçsen daha verim alırsın.
Millenicom kullanmasın da ne kullanırsa kullansın. Millenicom'da çok kötüdü. Geceleri 1Mbps alıyordum 100'lük paketten. Modem'e suç attılar Keenetic aldım hala aynı.

GIBIRNet güzel bir tercih olabilir gibi. Ağustostan beri kullanıyorum ne internet hizmetinde ne de destekte şükür bir sorun yaşamadık bugüne kadar.

Geri
Yukarı