TTNET 100 Mbps Paket Youtube Hız Düşüklüğü Sorunu

Sorun devam ediyor.Acaba 4.5 G Altyapısı bizim sabit hatlara bir etki ediyormu .Ona merak sardım.
Umarım ki en kısa sürede sorun çözülür.

Merhaba, aynı sorun bende de var. Youtubede 480p kadar video izleyebiliyorum. 720p ve üzeri açınca takılmalar oluyor. Çok sinir bozucu bir şey. indirme yaparken 4.2/sn mbps kadar gördüm. Ancak youtubede veya başka sitelerde video izlerken bu sorun ile karşılaşıyorum. Umarım birileri sorunun cevabını biliyordur..

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    24,3 KB · Görüntüleme: 139
Merhaba, aynı sorun bende de var. Youtubede 480p kadar video izleyebiliyorum. 720p ve üzeri açınca takılmalar oluyor. Çok sinir bozucu bir şey. indirme yaparken 4.2/sn mbps kadar gördüm. Ancak youtubede veya başka sitelerde video izlerken bu sorun ile karşılaşıyorum. Umarım birileri sorunun cevabını biliyordur..
Sorunun nedeni bi çok kez söylendi. TTNet'in kısıtlaması tamamen.
Çözümü VPN.

Aynı ağırlık bende de var. TTNet' in Youtube' u yavaşlattığını düşünüyorum ben. Zenmate ile Almanya üzerinden bağlandığımda sorunsuz akıcı şekilde takılmadan izleyebiliyorum videoları. Zenmate kapattığımda 360p ile takıldığı dahi oluyor. TTNet müşteri hizmetlerinin verdiği DNS bir işe yaramıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı