TTNET 4 MB internet 130 TL normal mi?

Aktif olarak TTNET kullanıcısıyım. 4 MB paket kullanıyorum (bana direttikleri bu bilmiyordum az olduğunu) aylık 130 TL gibi bir rakam ödüyorum. Sizce bu normal mi? 8 MB tarife için benden 270 TL gibi bir ücret talep ediyorlar. Ay sonu sözleşmem bitiyor, iptal edeyim mi yoksa herkeste aynı mı?
Çoğunlukla 4 MB bile alamıyorum.

Ben Vodafone kullanıyorum ayda 39.90TL 25 Mbps download 20 upload ping biraz yüksek nedeni ise kablo 3 oda geziyor internet kablosunu duvar delerek hallettik. Seni büyük kazıklıyorlar direk çık vodafone öneririm (altyapı varsa).

1627161766677.png

Büyük kazık, afedersiniz ama öyle. Bitirin sözleşmeyi. TTNet in huyunu biliyorum. Sen çıkmak istesen de çıkarmamaya çalışacaklar. Şöyle yapalım, şöyle kampanyamız var vs vs. Ne olursa olsun çık. Bulunduğun yerin altyapısına da bağlı ama diğer firmalar da çok daha iyi hizmet alırsınız.

Aktif olarak TTNET kullanıcısıyım. 4 MB paket kullanıyorum (bana direttikleri bu bilmiyordum az olduğunu) aylık 130 TL gibi bir rakam ödüyorum. Sizce bu normal mi? 8 MB tarife için benden 270 TL gibi bir ücret talep ediyorlar. Ay sonu sözleşmem bitiyor, iptal edeyim mi yoksa herkeste aynı mı?
Çoğunlukla 4 MB bile alamıyorum.

Lütfen iptal et.

100 Güldüren Tarife 100 MPBS Kablo Net tarifesindeyim tavsiye ederim direkt iptal edin hocam bu fiyata bu rezillik diyecek söz yok

Geri
Yukarı