TTNET Abonelik Bitmeden Sözleşme Feshetme

Onu da sorgula:
Uydunet Altyapı Sorgulama ⋆ Uydunet | Uydu Net

Bence de TTnet'in 78 liralık paketine geçiş yap. Tabii yapmadan önce bir ara evine gelen maksimum hızı falan ölçtür. Çünkü kayıplar oluyor illaki ve bu kayıplar yüksekse verdiğin paraya değmeyebilir. 444 0 375'i ara ve bilgi al.

Merhaba.
Aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizde kullanmış olduğunuz süre kadar taahhüt e bağlı olan indirim bedeli tarafınıza yansıtılır.
Örnek: 24 ay taahhüt vererek bir abonelik başlattı iseniz, 5 ay süresini kullanıp indirimden yararlandıysanız kullandığınız 5 ayın indirim bedeli fatura olarak karşınıza çıkar.

Her faturada 20TL indirim aldıysanız 20x5 = 100TL gibi.

İptal ettirmekten ziyade başka bir ISP nin aboneliğine geçiş sağlayacaksanız abonelik yaptırmadan önce görüşmenizde fayda var.
TTNET size faturanızı yansıtır ödemesini yaparsınız geçiş yaptığınız firmada size o kadar bedel fatura yansıtmaz.
2 tane cadde çıktı uydunette. En iyisi TTNET'in 78 TL olanına geçmek. Ona geçmek için de ayrı bir para ödemem gerekiyor mu ?

Genellikle başlatılan taahhütlü abonelik geçilecek olan abonelikten düşük ise yükseltme yapılabilmektedir. 4440375 ten ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Genellikle başlatılan taahhütlü abonelik geçilecek olan abonelikten düşük ise yükseltme yapılabilmektedir. 4440375 ten ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.
Akşam peder ile konuşmam lazım önce.

Arkadaşlar pederle konuştum ve abonelik iptal etmeyeceğiz. Çünkü 39 TL ödüyorum dedi. Hem telefon hem internet dahil. 16 MB internet zaten çok iyi, 50 GB da bize yeter filim filan indirmeyin dedi. Aslında mantıklı.

arkadaşlar ttnet kullanıcısıyım ve pazartesı gunu ıptal edıcem ve 5 kurus parada vermıcem neden mı 24 mayıs 2014 te cıkan kanunla 24 ay taahut vermek yasak ve kanunlara aykırıdır ancak hızmet verenler hala 24 ay taahut verıyorlar ben 17 aydır kullanıyorum 12 ay coktan doldurdum ve tuketıcı heyetıne gıdıp ıptal ıslemlerını baslatıcam ayrıca ttnetı aradım ve sordum bende ılk basta 430 tl para ıstedıler bende onlara kanundan bahsettım kanunda 24 ay taahut verılemıcegı yazıyor ve kanunu uygulamak zorundasınız dedıgımde bızım oyle bır bılgımız yok dedıler bende burası patates cumhurıyetı degıl uyacaksın sen kanundan ustun degılsın dedım sonra gene aradım bu sefer 600 tl ıstedıler bende verdım kalayı ttnete bulasmayın arkadaslar 60 tl oduyorum akk dolduktan sonra 340 kb ınternet hızım var. dolmadan oncede 2mb bazen 3 mb ama kullandıgım paket 24 mb!.
6502 sayılı kanunu arastırın okuyum bılgı sahıbı olursunuz kımse kımseyi esir alamaz haklar var bu memlekette karunda olsan uyacaksın

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı