TTNET cayma bedeli ve taahhüt

AiR

Hectopat
Daha fazla  
İyi gunler. TTNET VDSL2 kullanıcısıyım 30.12.2020 tarihi itibarıyla "yarın" 2 senelık vermıs oldugum taahhutum bıtmekte ve hattımı taahhut sonrası hiçbir cayma bedelı ve yaptırım odemeden iptal ettırmek istiyorum. Konuyu TT ofısındekı calısanlar ile paylaştığımda iptal dılekcemı 31.12.2020 tarihinde, telefonla 2 farklı musterı temsılıcısıyle gorustugumde ise 30'unda vermem gerektıgı soylendı. Ben de arada kaldım çünkü bır gun için cayma bedelı odemek ıstemıyorum. Hangı tarihte basvuru yaparsam cayma bedeli odemeden ıptal edebılırıım macaba? Ha dıyecekınız 1 gun bekle ne olacak diye :) ayın 31'ınde kendı adıma TTNET uzerınden yenı abonelık kurulumu yapılacak, eskı abonelıgım annemın uzerıneydı ıstedıgım fiyat civarında bır teklıf vermedıklerı için ıptal ettırme kararı aldım. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevınırım iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
En az 1500 TL cayma bedeli çıkacak. Tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz ama ben 2 yıldır bekliyorum paramın ödenmesini.

Saçmalamayın lütfen :D tahhütün kalan süresine göre hesaplanıyor o. 1 yıl kalan taahhütümü iptal ettirmek istediğimde öyle bir bedel çıktı. Bu arkadaş 1 gün kala iptal ettirse cayma bedeli 50TL bile olmayacaktır muhtemelen. Detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. Geç kalırsanız da indirimsiz fiyattan faturalandırırlar sizi geç kaldığınız gün kadar.

Saçmalamayın lütfen :D tahhütün kalan süresine göre hesaplanıyor o. 1 yıl kalan taahhütümü iptal ettirmek istediğimde öyle bir bedel çıktı. Bu arkadaş 1 gün kala iptal ettirse cayma bedeli 50TL bile olmayacaktır muhtemelen. Detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. Geç kalırsanız da indirimsiz fiyattan faturalandırırlar sizi geç kaldığınız gün kadar.

1 ay kala bana kabarık fatura çıkardılar. Öğrenir.

bende anlamadım maalesef tt ofısıne gıttım gene 20 dk once 31 ınde ıptal basvurusu yapın dendı hemen ardından eve gelınce ttnetı aradım gene 30 u da ıptal basvurusu yapabılırsınız dendı anlamadım bu olayı :)

bende anlamadım maalesef tt ofısıne gıttım gene 20 dk once 31 ınde ıptal basvurusu yapın dendı hemen ardından eve gelınce ttnetı aradım gene 30 u da ıptal basvurusu yapabılırsınız dendı anlamadım bu olayı :)
En kötü ya 1 gün indirimsiz bedel ödeyeceksiniz ya da 1 gün cayma bedeli ödeyeceksiniz :D
1 ay kala bana kabarık fatura çıkardılar. Öğrenir.
1 ay kala mı 1500tl çıkardılar?
1 ay kala bu denli yüksek bir şey çıkması için 1gbps paket falan kullanıyor olmanız lazım sanırım :D

Farklı bir ISS'ye geçecekseniz iptal ettirmeyin derim. Mevcut portunuzla doğrudan geçiş yapabiliyorsunuz.

Gene TTNET baglatıyorum bana sundukları teklıf 50 Mbit 145 lıraydı tel faturası ıle 170'ı gecıyordu. Bu sefer kendı adıma yenı abonelık kaldım her şey dahıl 50 Mbit 109'a anlastım o yuzden eskısını ıptal ettırıyorum

Geri
Yukarı