TTNET çok yavaş

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Ya arkadaş böyle internet olmaz olsun YouTube'a 10 saatte giriyor yeni sekmeyi bile 3 dk da falan açıyorum oyunlarda 5K ping daha daha. Eğer internet baglatacaksaniz evinize gidin TurkNet falan baglattirin. Akıl sağlığımi kaybetmeye başladım.
Türk Telekom kullanmayın kullandirtmayin.

Son düzenleme:
Ya arkadaş böyle internet olmaz olsun YouTube'a 10 saatte giriyor yeni sekmeyi bile 3 dk da falan açıyorum oyunlarda 5K ping daha daha. Eğer internet baglatacaksaniz evinize gidin TurkNet falan baglattirin. Akıl sağlığımi kaybetmeye başladım.

Benim orada da TTNET çok iyi çekiyor. Altyapı ile alakalı olabilir.

Benim orada da TTNET çok iyi çekiyor. Altyapı ile alakalı olabilir.

16 Mbps galiba. Tamam 16Mbps olsun ama çeksin su internet birçok iyi çekiyor bir b*k gibi yani altyapı değil olay.
Yeri geliyor 4K video anında açıyor yeri geliyor YouTube'a girmiyor.

16 Mbps galiba. Tamam 16Mbps olsun ama çeksin su internet birçok iyi çekiyor bir b*k gibi yani altyapı değil olay.
Yeri geliyor 4K video anında açıyor yeri geliyor YouTube'a girmiyor.

16 Mbps olduğuna emin misiniz? Hız testi yapın. Eğer 16 Mbps değilse altyapı ile alakalıdır muhtemelen. Destek ile iletişime geçin.
Hız testi sitesi:

Başka cihazlardanda internete giriliyor ama benim sorunum bilgisayarda.
Testi yaparken 2 cihazda daha internet kullanılıyordu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220123-231030.png
    Screenshot_20220123-231030.png
    179,7 KB · Görüntüleme: 41
O konuları bilmiyorum maalesef. İnternet hızınız gayet iyi. Keşke o internet bende olsa.

Aga bilgisayarda lazım bana iste TV de tablette telefonda çekiyor ama bilgisayarda çekmiyor. Kablo çeksem çeker mi?
Ve her türlü TurkNet'e geçeceğim zaten de bir etkisi olur mu kablonun?

Aga bilgisayarda lazım bana iste TV de tablette telefonda çekiyor ama bilgisayarda çekmiyor. Kablo çeksem çeker mi?

Deneyebilirsiniz fakat çeker mi emin değilim.
Ve her türlü TurkNet'e geçeceğim zaten de bir etkisi olur mu kablonun?

Eğer TurkNet altyapısı varsa geçebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı