TTNET internet ara sıra aşırı yavaşlıyor

Uranhay

Kilopat
Sosyal Tayfı
Yer
Türkiye
Merhaba. Günde en az 5 kere olmak üzere internet aşırı yavaşlıyor hatta bir siteye girmeye çalıştığımda sağ altta internetin bağlı olduğunu görsem bile 'İnternet bağlantısı yok' diyebilecek kadar. Bunu nasıl çözeriz? Son 3 gündür aynı ve bıkmış durumdayım.

Merhaba. Günde en az 5 kere olmak üzere internet aşırı yavaşlıyor hatta bir siteye girmeye çalıştığımda sağ altta internetin bağlı olduğunu görsem bile 'İnternet bağlantısı yok' diyebilecek kadar. Bunu nasıl çözeriz? Son 3 gündür aynı ve bıkmış durumdayım.
Bende de aynısı var bıktırdı artık.Müşteri hizmetlerini aramayı dene.

Benzeri bende fakat TürkNet kullanıyorum. Arıza talebinde bulundum hatta az önce Technopat'ta konu açayım diye geldim ki en başta seni gördüm bende bıktım cidden telefonun internetini kullanıyorum. Bende ise sorun 2 Dk'da bir kesinti sonra geliyor sanki zamanlanmış gibi.

Benim çocuklar görevlinin ağzına bakıp güya daha yüksek olana geçtiler, işte bir yıldır aynı sorunu yaşıyoruz, başvurduk ne haliniz varsa görün demeye getirdiler.

Çözümü çok basit. İptal ettireceksiniz.
TTnet yıllardır aynı şeyi yapıyor. Sizi taahüt ile bağlıyor. İptal ettirmeniz için ise müthiş rakamlar talep ediyorlar. Nasıl olsa o cezayı ödemez, ki ödese bile yine ben kazanırım zihniyetiyle işleyen bir firma olduğu için uzak durmalısınız. Yıllarca aynı sıkıntıları çektim, internet hızım 0.64kb olarak sabitlendi 2-3 gün. Elimde hala daha unutursam diye kanıtları duruyor. TTnet pişmanlıktır. Adınıza üzüldüm.

Neyi önerirsiniz?
3 farklı şehirde (Ankara-Artvin-Erzurum) farklı zamanlarda yaklaşık 15 yıldır Superonline kullanıyorum. ADSL, Fiber ve VDSL altyapılarını kullandım, inanın hiçbirinden şikayet etmedim. Elbette ufak tefek sorunlar oldu ancak müşteri hizmetleri çözmek için gerçekten ilgileniyorlar ve ben aşırı memnunum. Etrafımdakiler "ortak mı oldun?" diye dalga geçiyorlar ama gerçekten aşırı memnunum.

3 farklı şehirde (Ankara-Artvin-Erzurum) farklı zamanlarda yaklaşık 15 yıldır Superonline kullanıyorum. ADSL, Fiber ve VDSL altyapılarını kullandım, inanın hiçbirinden şikayet etmedim. Elbette ufak tefek sorunlar oldu ancak müşteri hizmetleri çözmek için gerçekten ilgileniyorlar ve ben aşırı memnunum. Etrafımdakiler "ortak mı oldun?" diye dalga geçiyorlar ama gerçekten aşırı memnunum.

Cevabınız için teşekkürler, onu kullandık, evi taşıdığımız yerde alt yapısı olmayınca mecburen TTNET'e geçtik. Hızı iyiydi ama ödemeyi bir saniye geçse 28 Lira ceza almalarından şikayetçiydik, TTNET gibi hiç tolerans tanımıyorlar.

Cevabınız için teşekkürler, onu kullandık, evi taşıdığımız yerde alt yapısı olmayınca mecburen TTNET'e geçtik. Hızı iyiydi ama ödemeyi bir saniye geçse 28 Lira ceza almalarından şikayetçiydik, TTNET gibi hiç tolerans tanımıyorlar.
Ben ödemeyle ilgili de sorun yaşamadım. -ki yaşasaydım da parasını verip de kullanamamaktan iyidir diye düşünüyorum. Hem 80-90 lira vereceğim hem de interneti kullanamayacağım? Vaktinde öder keyifle kullanırım. Tabi kimin internetten ne beklediğine göre tercihler değişir. Ben memnunum, her yerde öneriyorum. Eğer TTnet'ten başka bir internet yoksa, hiç kullanmamayı ya da mobil veriden faydalanmayı tercih ediyorum.

Geri
Yukarı