TTNet internet kesintisi

Makaleler
14
Yer
Antalya
Nasıl bir başlık yazsam bilemedim. Biraz önce Mesut Çevik'in "Türkiye'de genç olmanın aylık bedeli" adlı videosunu izliyordum. "Artık internete erişmesi lazım bu adamların" dediği sırada internetim kesildi. İlginç geldi bu durum bana ve sizlerle de paylaşmak istedim. TTNet'in mizah anlayışını da ayrıca kutluyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

intdsaf.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl bir başlık yazsam bilemedim. Biraz önce Mesut Çevik'in "Türkiye'de genç olmanın aylık bedeli" adlı videosunu izliyordum. "Artık internete erişmesi lazım bu adamların" dediği sırada internetim kesildi. İlginç geldi bu durum bana ve sizlerle de paylaşmak istedim. TTNet'in mizah anlayışını da ayrıca kutluyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1028390
Benim internetim günde 2 kez kesiliyor. Alıştım artık. Ama CS'den 1 hafta ban yememe sebep olması dışında alıştım.

Kesintiyle ilgili çözüm aramak için mi konu açtınız yoksa sadece TTNET'i ifşalamak için mi?
(edit)
Gerçi bu konuyu açtığınıza göre internet gelmiştir zaten pardon uykusuzluk. 😅

Konuyu açmak için telefon netimi kullandım ancak konu yaklaşık 3 saat sonra onaylanmış, yatmıştım o saate çoktan.
Türk Telekom ile fiyatının yüksek olması harici bir sıkıntı yaşamayan tek canlı varlık benim galiba.

Normalde bende de sıkıntı yok da böyle bir olayın olması garip geldi sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı