TTNET kullanmayın

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    111,5 KB · Görüntüleme: 43
Kaç mesela? TT kullanıcısıyım BF1/BFV/Rainbow six gibi Online oyunlarda 35-45 arası geziyor bende, Istanbul/Beşiktaş'ta oturuyorum, /müşteri memnuniyeti konusunda şu ana kadar teknik bir problem yaşamadığım için net bir bilgim yok fakat verdiği hizmet diğer ISS'lere göre daha pahalı olduğu için birkaç ay sonra bitecek olan taahhüdü yenilemeyi düşünmüyorum 👍🏻

Bolgeden bolgeye degisir buradaki illet.

TurkNet'e geçeceğim Allah'ın izni ile.

TTNET'in verdiği modem 2020 de bağlattık yeni yani @İzmirli Gurme
Sonradan değiştirilmediyse,
Kullanıcı adı:admin
Şifre ise:turktelekom
olması lazım. Eğer kopyalıyorsanız, boşluk vs. olmadığından emin olun.

Ayrıca dediğim gibi, hat değerleriniz sıkıntılıysa TurkNet'te kullansanız bir şey değişmez.

Önerilerini görebilir miyim? Siz Speedtest atıyorsunuz ve hızım yavaş diyorsunuz; hat değerlerinden haberiniz yok hızla pingi aynı sanıyorsunuz, sövmek istediğinizi söylüyorsunuz ben konunuzda sadece toksiklik görüyorum üzgünüm.

Hız değerleri o kadar çok etmene bağlı ki, siz o tüm etmenleri doğru yaptığınızı ama firmanın ise tek işini yanlış yaptığını söylüyorsunuz böyle bir şey sizce gerçekten mümkün mü?

Toksiklik görüyorsan ve rahatsız oluyorsan konuyu takipten çıkıp konuya bir daha girmiyebilirsin hızla pingi karıştırmam bir şey ifade etmiyor çünkü ikisi de kötü ben önermiyorum önerebileceğim bir servis yok çünkü sadece TTNET'i kullandım ve bu tecrubeme dayanarak önermiyorum.
Sonradan değiştirilmediyse,
Kullanıcı adı: Admin
Şifre ise: Türk Telekom
Olması lazım. Eğer kopyalıyorsanız, boşluk vs. olmadığından emin olun.

Ayrıca dediğim gibi, hat değerleriniz sıkıntılıysa TurkNet'te kullansanız bir şey değişmez.

Hocam giremiyorum.

Toksiklik görüyorsan ve rahatsız oluyorsan konuyu takipten çıkıp konuya bir daha girmiyebilirsin hızla pingi karıştırmam bir şey ifade etmiyor çünkü ikisi de kötü ben önermiyorum önerebileceğim bir servis yok çünkü sadece TTNET'i kullandım ve bu tecrubeme dayanarak önermiyorum.
Kendinle çelişiyorsun hem öneri sundum diyorsun hem de önereceğim bir şey yok diyorsun yani bağlatmayın mı diyorsun? Ben konuyu kullanmıyorum, Technopat Sosyal'i kullanıyorum sen de forumdan çıkar mısın o zaman? Böyle bir mantık yok burası benim evimin köşesiyse köşedeki mevcut olan çöp ise bu konudur, ben de bu çöpten rahatsız olduğumu bile getirdim.

2.4 GHz kısmını eklemem lazım mı?
Kendinle çelişiyorsun hem öneri sundum diyorsun hem de önereceğim bir şey yok diyorsun yani bağlatmayın mı diyorsun? Ben konuyu kullanmıyorum, Technopat Sosyal'i kullanıyorum sen de forumdan çıkar mısın o zaman? Böyle bir mantık yok burası benim evimin köşesiyse köşedeki mevcut olan çöp ise bu konudur, ben de bu çöpten rahatsız olduğumu bile getirdim.

Öneri sunmaktan kastım TTNET'i önermemek .

Geri
Yukarı