TTNET Ping Sorunu

TechNine

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Maalesef ben de bir TTNet kullanıcısıyım ve yaklaşık 1.5 aydır aşırı ping sorunu yaşıyorum. CS:GO oynarken 110 115 Fix yani en az aradığımda 1.5 aydır bölgenizde çalışma var deniliyor ilk başlarda fazla aldırış etmedim 1 2 hafta da düzelir dedim fakat 1.5 aydır böyle olunca insanın sabırları zorlanıyor. Ankara'da yaşıyorum çalışmanın ne zaman biteceğini veya şikayet etmek için hangi adresleri ulaşacağımı da bilmiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende lol oynuyorum , Ankaradayım, bunun çalışmayla alakası yok TTNET kullanan her arkadaşım aynı sorunu yaşıyor bende senin gibi sürekli iletişim halindeydim sonunda pingimi 65' e indirttim. Sana nasıl yaptığımı anlatayım.
1- Twitter' den Türk Telekom' un orijinal hesabıyla iletişime geç. Modem modumun İnterleaved' den Fastpath' a alınmasını istiyorum, ping sorunu yaşıyorum yaz. Telefon numaranı isteyecekler ve arayacaklar ben babamın numarasını vermiştim onunla konuşmuşlar ve modu değiştirmişler.
2- Modem arayüzüne girip kanalımı 1 olarak işaretledim. Eskiden auto idi. Sonra 11 yaptım daha kötü oldu. 1 şuanda en az sıkıntı yaşatan. Sende ilk 1 yap sıkıntı olursa değiştirirsin.
Şuanda 65 pingle oynuyorum dediğim gibi. Bazen artıyor özellikle evdekiler kullandığı zaman ama buna da şükür :) 2 aylık en az 100 MS ile oynadığım oyunlardan sonra fark etmiyorum bile. Birde bu aralar Windows 10 yüzünden sıkıntı yaşıyorum kendi kendine Wi-Fi' yı kapıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı