TTNET sürekli giden internet bağlantısı

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar sorun yüzünden çıldırmak üzereyim. Sürekli internetim kesiliyor. TTNET'i aradım hep arıza kaydı oluşturuyorlar aynı şeyleri tekrar ediyorlar papağan gibi hemde defalarca aradım sonra bizde sorun yok sorun sizin modem ya da bilgisayarınızdan kaynaklanıyor dedi hatlarda sorun olabilir dediler ki bende bunu düşünüyordum zira bu olaydan önce ev telefonunda sürekli hatları kontrol edin yazısı çıkabiliyordu. Bende artık sinirden patlamak üzereyim bilgisayar topladık o kadar BF3 oynayamıyorum yahu sürekli internetim gidiyor biri yardım etsin yahu bıktım ben artık modeme tekme atacağım resmen.

Modem markam:AirTies
Model:5021
Splitter var ve normal bağladım hatta çıkarttım tekrar taktım tüm kabloları gerek varsa tekrar denerim.
Modeme giriyorum şimdi güncelleyeceğim.

Düzenleme:Modeme nasıl gireceğim hiç bir bilgim yok ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam spiletteri babam almıştı ben tatildeyken internet gitmişti geçen sene o almış bir sorunu yoktu şu ana dek modeli şu;

Sp-201_ Spiletter

7355.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı