Çözüldü TTNET ve diğer servis sağlayıcıların farkı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Claritycan

Hectopat
TTNET yalın 50 MB sınırsız fibernet kullanıyorum. İnternette sorun yaşatmıyor. Aldıgım değerlerde gayet yüksek 45-50 arası veriyorlar. 2020 yılında 2 yıllık indirimli olarak 350TL'den 180’TL'ye sözlesme yapmıstım. Şu an bircok firma 50 MB hızı 50-100TL arası veriyor farkları nedir söyler misiniz? Ayrıca şu an sitelerinde 50 MB 130TL olarak gösteriyorlar, aradıgımda sözleşme uzatırsam o fiyattan devam edebileceğimi söylediler. Kızmamak elde değil.

Çözüm
Size önerim 5 yıldır abonesi olduğum Kablonet'tir. Nedenini sorarsanız arıza olduğunda gün içinde aksatılmadan çözüyorlar vaat ettikleri indirme hızının yeri geliyor 5 yeri geliyor 3 megabit üstünde veriyorlar tabii internetin yoğunluğuna bağlı 2 megabiti aşkın bir upload hızı var ve hepsi bir yana ucuz.
Size önerim 5 yıldır abonesi olduğum Kablonet'tir. Nedenini sorarsanız arıza olduğunda gün içinde aksatılmadan çözüyorlar vaat ettikleri indirme hızının yeri geliyor 5 yeri geliyor 3 megabit üstünde veriyorlar tabii internetin yoğunluğuna bağlı 2 megabiti aşkın bir upload hızı var ve hepsi bir yana ucuz.

Çözüm
Bir farkı yok. Tek farkı çok kurumsal olması. Her yerde şubesi var ve büyük bir firma. Ben de Türk Telekom kullanıyorum. Fiyat dışında memnunum. Hizmetleri çok kaliteli. Ama fiyat böyle olunca hizmet etmeleri normal bir durum.

Kablonet alabilmek için kablo tv olması şart mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı