TTNET'ten Superonline'a geçilir mi?

Kardeşler peki süperonline'de hangi paketi öneriyorsunuz. Bütçe en fazla 70 TL olsun.
Superonline Fiber mi Superonline ADSL mi? En önemli kısım bu. Fiber ise ona göre paketler önerelim. Ama ADSL kullanacaksanız Turknet tavsiyemdir. Kullanıp memnun kalmazsanız Superonline'a geçin.

Superonline Fiber mi Superonline ADSL mi? En önemli kısım bu. Fiber ise ona göre paketler önerelim. Ama ADSL kullanacaksanız Turknet tavsiyemdir. Kullanıp memnun kalmazsanız Superonline'a geçin.

Ttnet'te ADSL kulanıyordum ama fibere geçmeyi planlıyorum.Fiber alt yapısıda var.

Superonline Fiber var ise beklemeden geçin. Türk Telekom fiber varsa bile, ADSL alt yapınız iyi ise yine de Turknet'i denemenizi tavsiye ederim. Türk Telekom Fiber'de ping seviyeleriniz düşecektir. Ancak pahalı ve AKN'li internet kullanırsınız. Turk.net'in sitesinden kontrol ettirin. Eğer yüksek hız alabiliyorsanız tavsiye ederim. Ancak Türk Telekom Fiber'de de sıkıntı yaşamazsınız. Gerçek fiber ise tabii ki.

Kardeşim ben türktelekom saha personeliyim.bütün firmalar alt yapısını türktelekom dan alıyor. Bazı büyük sitelerde superonlinenin kendi fiber alt yapısı var. Eğer kota sınırı istemiyorsan turknet en mantıklısı. Modemin ara yüzünden şuan hızını ve alabileceğin max hızı gösteren yerin resmini koyarsan daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı