TTnet'ten Superonlineye geçmek

Aykutay1907

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yabancı Dil
Merhaba arkadaşlar .TTnet ile olan sözleşmem bitti 24 ay tahadüt yani, bende Superonline ile yeni sözleşme imzaladım dün modem geldi ve getiren kişi 1 2 saate açılacağını söyledi. Ben şuan hayla TTnet'in interneti ile dolaşıyorum sitelerde. Modemi takıyorum otomatik Superonline bilgilendirme sayfasına yönlendiriyor ben aradım Superonline müşteri hizmetlerini ve neden açılmadığını sordum onlarda daha sisteme geçmediğini söylediler.Her neyse sorum şu, Superonline ye geçtim ama hayla TTnet kullanıyorum TTnet'i arayıp iptal ettirmem gerekiyor mu? Yoksa otomatik geçermi hat Superonline'ye bu arada yalın internet kullanıyorum. Bugün pazar açılmaz diye düşünüyorum sizce iptal ettirmem gerekir mi yoksa kendisi otomatik geçer mi ve şu anki kota vs. yeni aldığım internete yansır mı şimdiden teşekkürler.

Size bir Turcell Superonline kullanıcı adı(e-posta gibi olması lazım) ve şifre verecekler. Bunun ile modemine giriş yapacaksın. Çoğu internet sağlayıcısında böyle işler.

Cevabınız için teşekkür ederim.Müşteri hizmetlerindeki bayan, kampanyanız sisteme giriş yapıldığında size e posta veya sms yolu ile kullanıcı adı ve şifre yollanacak dedi ama hayla gelen giden yok merak ettiğim TTnet iptal gerekirmi ?

Bilmiyorum ama hayla devam ediyor internet ve yalın internet olduğu için numara filan taşıma yok ondan otomatik olursa hiç uğraşmam yani.

Turkcel super online olarak paket ne? Ücreti ne kadar bende almak istiyorum cevap verirseniz sevinirim.
Merhaba arkadaşlar .TTnet ile olan sözleşmem bitti 24 ay tahadüt yani, bende Superonline ile yeni sözleşme imzaladım dün modem geldi ve getiren kişi 1 2 saate açılacağını söyledi. Ben şuan hayla TTnet'in interneti ile dolaşıyorum sitelerde. Modemi takıyorum otomatik Superonline bilgilendirme sayfasına yönlendiriyor ben aradım Superonline müşteri hizmetlerini ve neden açılmadığını sordum onlarda daha sisteme geçmediğini söylediler.Her neyse sorum şu, Superonline ye geçtim ama hayla TTnet kullanıyorum TTnet'i arayıp iptal ettirmem gerekiyor mu? Yoksa otomatik geçermi hat Superonline'ye bu arada yalın internet kullanıyorum. Bugün pazar açılmaz diye düşünüyorum sizce iptal ettirmem gerekir mi yoksa kendisi otomatik geçer mi ve şu anki kota vs. yeni aldığım internete yansır mı şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı