Çözüldü TTO Ahmet Aga olayı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videolar anlatıyor.

Bu videolar anlatıyor.

Artı -1 Eksi
Çözüm
Youtube'da veya Instagram'da çok fazla karşıma çıkmaya başladı şu olay. İnternetten iyice araştırsam da tam çözemedim ne olduğunu. Bilgisi olan bir arkadaş yazarsa sevinirim.
TTO isimli kanala yıllar önce "Kuranı Kerime Küfür" diye bir iftira atıldı ve tüm YouTube (en azından çoğunluk) buna inandı ve bayağı linçlediler. Sonuç olarak TTO kanalını kapattı. Ama işin garip yanı yıllar sonra ortaya çıktı. Ahmet Aga, TTO'nun yükselişini kabullenemiyordu. TTO, Ahmet Agayla abone farkını 0'a indirince ortaya Kuranı Kerim Küfür olayı çıktı ve TTO, YouTube aleminden silindi. Yani tamamen çekememezlik.

Ahmet aga'nın yüzsüzlüğü ortaya çıktı. Ben kendisinden şu videodan sonra soğumuştum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı