Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Başvuru yaparken sadece faturada yazan imei'yi girmiştim. Hattım kendi üstüme değildi, başvurum onaylandı iadeyi de aldım. Birkaç gün önce başvurudaki imei olan 1. slot sim 'sadece acil çağrılar' olarak çalışıyordu ve imei sorgulamasında durum bölümünde 'hata' yazıyordu. İkinci slota taktığımda sorunsuz çalıştı ve hala öyle kullanıyorum. Bugün imei'yi kontrol ettiğimde durumu "Teknoloji desteği kapsamındaki cihaz" olarak gözüküyor. İkinci slotta kendi üzerime olmayan hattı kullanmaya devam etsem sorun olur mu acaba? Mantıken olmamalı çünkü gözüken imei boşta kalmış olacak. Yani sim kartsız kullanıyormuşum gibi. Çift imei olayına hiç dikkat etmemiştim başvuru yaparken.

Başvuru yaparken sadece faturada yazan imei'yi girmiştim. Hattım kendi üstüme değildi, başvurum onaylandı iadeyi de aldım. Birkaç gün önce başvurudaki imei olan 1. slot sim 'sadece acil çağrılar' olarak çalışıyordu ve imei sorgulamasında durum bölümünde 'hata' yazıyordu. İkinci slota taktığımda sorunsuz çalıştı ve hala öyle kullanıyorum. Bugün imei'yi kontrol ettiğimde durumu "Teknoloji desteği kapsamındaki cihaz" olarak gözüküyor. İkinci slotta kendi üzerime olmayan hattı kullanmaya devam etsem sorun olur mu acaba? Mantıken olmamalı çünkü gözüken imei boşta kalmış olacak. Yani sim kartsız kullanıyormuşum gibi. Çift imei olayına hiç dikkat etmemiştim başvuru yaparken.
Bende sizin gibi sadece tek sim girdim çift simli cihazda dediğiniz gibi oldu verdiğiniz imei olana kendi adınıza olan hatiniz şuan muhtemelen sadece çalışır deneyin bakın.

O kadar uğraştık tek simle kabul edileceğini bilsek bu kadar darlamazdik Amazon'u, yazık gerçekten verdiğimiz zamana emeğe, şimdi de çift SIM vermenin cezasını çekiyoruz hattımız kapanıyor. Artık babama ait hattı kendime alıp BTK'ya ulaşmayı deneyeceğim başka çare yok.

Hala paramızı alamadık arkadaş. Gerçekten kafayı yiyeceğim. Yav 30 Kasım'da başvurmuşum 30 Kasım. Yuh be. Resmen alarak zarar ettik. M33 almıştım hala fiyatı 10 bin altında. Dövize, altına ya da faize koysam zaten 4000'e yakın para kazanmıştım.

1713825007858.png

Yeni konular

Geri
Yukarı