Tükendim

Dostum kısaca kimseyi takmayacaksın kafayı yormayacaksın üzülen sen olursun boş ver istedikleri kadar alay etsinler onların ezikliği sen çizgini bozma bırak etsinler kendini üzmene değer mi okulda alay mı ediyorlar hiçbirini takma bir yerine kavga etme otur efendi gibi takıl tek başına daha iyi bizde geçtik o yollardan hepsini bizde yaşadık babana gelecek olursak hangi üslupla diyor bilemem ciddi mi şaka yollu mu yazdığına göre ciddi bir babanın öyle demesi tabii ki doğru değil efendi medeni bir baba zaten öyle konuşmaz sen gününü geçirmeye bak babanlada mesafeli ol yeter.

İlgi amaçlı açmadım konuyu öylesine size içimi dökmek istedim.
Sürekli aptalca bir döngüde ilerledim, değer verdim, kimseyi kırmamak için çabalayıp sustum. Ağzımı açtığımda bastırıldım. Kimse umursamadı. Sadece sanal arkadaşlarım bana değer veriyor sanırım. Babam olacak varlık "ne üzülcem LAN sen ölsen?" diyor. Okulda insanların dalgaları yüzünden sürekli kavga ediyorum. Değeri hak etmek için elimden gelen her şeyi yaptım olmuyor. Forumda arkamdan "psikopat bu çocuk" deniliyor, gerçekte "top bu çocuk" deniliyor. Sadece geride bırakacağım insanları umursamadan son vermek istiyorum. Okuduysanız teşekkür ederim.
Hocam kıymetli canınızı boş boğazlar yüzünden sıkmayın.Sizinle dalga geçenlere yol verin.Biri sizinle dalgamı geçti siz onunla 2 kez dalga geçin

Geri
Yukarı