Tüketici Hakem Heyeti Başvurma

atre1d3s

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 2 ay önce aldığım ASUS marka monitörü 2 kere servise gönderdim sorun yok denilerek geri gönderildi. 3. kez ASUS'a göndermek yerine THH'ye başvurmayı düşünüyorum. Süreç hakkında anlamadığım karar verilene kadar monitör bende mi kalıyor? Yoksa ASUS'a mı gönderiyorum?

Dosya Ekleri

• techno.jpg
    techno.jpg
    142 KB · Görüntüleme: 85
Merhabalar, 2 ay önce aldığım ASUS marka monitörü 2 kere servise gönderdim sorun yok denilerek geri gönderildi. 3. kez ASUS'a göndermek yerine THH'ye başvurmayı düşünüyorum. Süreç hakkında anlamadığım karar verilene kadar monitör bende mi kalıyor? Yoksa ASUS'a mı gönderiyorum?
Asus'a bu konuda mesaj at, sana döneceklerdir onlara eğer hata düzelmezse THH başvuracağım dersen sorunu çözerler. Çözülmezse THH yolunu tut.

Bence daha fazla şans vermene gerek yok tüketici haklarına başvurarak sorunu kesin olarak çözme yolunu tut. Bununla ilgili yolları bilmiyorum haber sitelerinde bununla ilgili nasıl bir yol izlendiği genelde doğru şekilde yazar orayı kontrol edebilirsin

Bence daha fazla şans vermene gerek yok tüketici haklarına başvurarak sorunu kesin olarak çözme yolunu tut. Bununla ilgili yolları bilmiyorum haber sitelerinde bununla ilgili nasıl bir yol izlendiği genelde doğru şekilde yazar orayı kontrol edebilirsin
onu bulamadım malesef... tecrübesi olan biri anlatabilir belki nasıl olduğunu....

Ürün THH karar verene kadar bizde mi kalıyor? Bunun cevabı yok.

Sizde kalıyor.

Ürünü Karar Çıkana kadar sizde kalıyor karar sonucunda muhtemelen monitör iade alınıp para iadesi veya misli ile değişim yapılır senin tercihine kalmış nereden aldınız ürünü ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı