Tüketici hakem heyeti başvurma

Öyle anlaşıldıysa çok özür dilerim haklısınız zaten şu zamanlar yazdım ama İncehesap rezaleti diye başlayan yerde şu zamanlar diye koymayı unutmuşum.

Bence de şu an güvenilir olanlar Trendyol gibi yerlerdir yorumlara ve satıcıya bakarak alınabilir.

Aynen Hepsiburada Trendyol şu an sorun görmüyorum onlarda.
Arkadaşlar 3.haftaya girdik heyet sonucu gelmedi daha ne kadar bekleyeceğim acaba?

Son düzenleme:
Aynı süreci birebir şekilde bende yaşadım. Benim aldığım ürün ASUS marka laptopdu. İade için gönderdim tamir için servise gönderip geri gönderdiler 1 ay sonra oyalarak. THH başvurdum 1 ay önce. 2 gün önce arandım ve iade için cihazı göndermemi istediler. THH sonuçlanmamıştı ve bana sonucu beklemeden uzlaşmak istediklerini söylediler. Ben de dün cihazı gönderdim bakalım bu sefer nasıl bahaneler bulup süreci uzatacaklar merak içinde beklemekteyim.
Hocam ben de incehesapta sıkıntı yaşadim sizin sorununuz çözüldü mü? THH nasıl davrandı size?

Hocam ben de incehesapta sıkıntı yaşadim sizin sorununuz çözüldü mü? THH nasıl davrandı size?
Ben thh başvurumdan sonra hiçbir işlem yapmadım. İncehesap tarafından arandım ve ürünü göndermemi iadeyi kabul ettiklerini söylediler. Gönderdim iade edildi daha sonra thh başvurumu iptal ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı