Tüketici Hakem Heyeti "Gündeme Alındı" Süreci

Erhan Ulaş

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba konuya değinecek olursam şöyle bir problemim vardı:
iPhone SE Sürekli Ekranının Bozulması

Bununla ilgili gidip tüketici hakem heyetine e-devlet üzerinden başvuru yaptım ve başvurum sonuçlandı.
1545323648982.png

Kararı nasıl öğrenebilirim bir ufak göz gezdirince eve kağıt geldiği yazısını okudum bir kaç yerde 10 gün oldu ama bir şey gelmedi merak ettim açıkçası verilen kararı.

Kritik sorum ise cihaz babamın adına faturalı ve ben bu başvuruyu kendi e-devletim üzerinden yaptım.
Cihazın iCloud'u kendi adıma diye böyle bir yol izledim sorun yaşar mıyım ?
Cevap verebilecek olan var mı?

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba konuya değinecek olursam şöyle bir problemim vardı:
iPhone SE Sürekli Ekranının Bozulması

Bununla ilgili gidip tüketici hakem heyetine e-devlet üzerinden başvuru yaptım ve başvurum sonuçlandı.
Eki Görüntüle 353169
Kararı nasıl öğrenebilirim bir ufak göz gezdirince eve kağıt geldiği yazısını okudum bir kaç yerde 10 gün oldu ama bir şey gelmedi merak ettim açıkçası verilen kararı.

Kritik sorum ise cihaz babamın adına faturalı ve ben bu başvuruyu kendi e-devletim üzerinden yaptım.
Cihazın iCloud'u kendi adıma diye böyle bir yol izledim sorun yaşar mıyım ?
Cevap verebilecek olan var mı?
Konuyu hortlatıyorum ama benim başvurumda bu şekilde oldu sonuçu nasıl öğrendiniz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı