Tüketici hakem heyeti tüketici ile dalga geçiyor

ElChampo

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bir önceki konumu bilenler bilir. Servis fişi ekleme rağmen reddedilmiştim.
2. davada servis tarafından arızalı bulunan ürünü bile reddetmiş hakem heyeti? Arızalı olduğu ispat edilen ürünü değişim için Hepsiburada ya yazdım fakat değişim yapmadığı ve para iadesi teklif ettiği için hakem heyetine verdim bu seferde. Gene reddetmişler.

Aklımda 2 düşünce var.
Ya ekledigim servis fişi PDF'leri görüntülenmedi heyet tarafindan.

Ya da rüşvet yiyorlar (böyle ise Allah sorsun.)
@BilgisayarKurdu

IMG_20201223_185756.jpg

IMG_20201223_185645.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Servis fişi bulunamamış diyor kararda, bir daha konuşun isterseniz. Anladığımdan değil gerçi.

Servis fişi bulunamamış diyor kararda, bir daha konuşun isterseniz. Anladığımdan değil gerçi.
Servis fişi PDF olarak ekledim server error veriyordu ondan mı @BilgisayarKurdu sence? Ama belgelerin eklendiğini görüp onaylamıştım.
Servis fişi PDF olarak ekledim server error veriyordu ondan mı @BilgisayarKurdu sence? Ama belgelerin eklendiğini görüp onaylamıştım.
@Goygoyageldim buna ne diyorsun hocam? @fersend

"Yeterli sayıda" kısmını netleştirmen gerekiyor. THH'yi arayıp "Yeterli sayıda" tanımı ile ifade etmek istediğiniz servis sayısı kaydı kaçtır şeklinde öğrenmeye çalış bunu.

• Yasal yükümlülük : Dava konusuna göre gerekli evrak belgeleri tespit edip temin etme ; fatura, garanti belgesi, garanti servisinin fişleri gibi.
  • Yasal sorumluluklar : Yasal merciilerle yazışırken resmi üslup ve adabın gözetilmesi şikayet konusunun detayları ile birlikte açıklayıcı bir biçimde adım adım ifade edilmesi.
Burayı okumak isteyebilir siniz?
Ve ayrıca durumunuz henüz Tüketici Hakem Heyetine başvurmanızı gerektirmiyor.

Tüketici hakem heyeti: Ayıplı mal maddesine bakın değişim, para iadesi yasal yükümlülüğünü yerine getirmiş.
Hepsiburada para iadesi teklif etmiş.

Son düzenleme:
"Yeterli sayıda" kısmını netleştirmen gerekiyor. THH'yi arayıp "Yeterli sayıda" tanımı ile ifade etmek istediğiniz servis sayısı kaydı kaçtır şeklinde öğrenmeye çalış bunu.
Hocam 1 kez arızalandı servise gönderdim arızalı tespit edildi şuan secimlilik haklarım dönmedi mi? Hepsiburadan ayıpsız mislini istedim vermedi heyete başvurdum. Kaç kere servise yollayacağız. 1 kez yetiyor diye youtubede video atmış thh başkanı.
  • Yasal yükümlülük : Dava konusuna göre gerekli evrak belgeleri tespit edip temin etme ; fatura, garanti belgesi, garanti servisinin fişleri gibi.
  • Yasal sorumluluklar : Yasal merciilerle yazışırken resmi üslup ve adabın gözetilmesi şikayet konusunun detayları ile birlikte açıklayıcı bir biçimde adım adım ifade edilmesi.
Burayı okumak isteyebilir siniz?
Ve ayrıca durumunuz henüz Tüketici Hakem Heyetine başvurmanızı gerektirmiyor.

Tüketici hakem heyeti: Ayıplı mal maddesine bakın değişim, para iadesi yasal yükümlülüğünü yerine getirmiş.
Hepsiburada para iadesi teklif etmiş.
Para iadesi almak zorunda değilim diye biliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı