Tüketici hakem heyetine başvuru nasıl yapılır?

Şikayetvar sitesinde bulunan benzer durumları sisteme yüklemem sıkıntı olur mu? Belki işe yararlar.

Vergi ve mersis numaralarını internetten bulabilir miyim? Yoksa mail atıp yarını mı beklemem gerek?
Vergi ve mersis yazmadan da ilerleyebilirsin ama yazmak istiyorsan Acer'in sana verdiği rapor evrakında varsa oradan bakarak yazabilirsin. Benzer durumları yükleme.

Vergi ve mersis yazmadan da ilerleyebilirsin ama yazmak istiyorsan Acer'in sana verdiği rapor evrakında varsa oradan bakarak yazabilirsin. Benzer durumları yükleme.

Servis raporlarına baktım orada yazmıyordu. Vergi ve mersis numaraları. Firma unvanı kısmına SMS infocom teknoloji mi yazmam daha iyi olur yoksa Acer mi? Teşekkür ederim yardımcı olduğun için hocam.

Dostum aynı yerden aynı bilgisayarı almışız. THH'yi aradığımda bana faturada nere yazıyorsa orayı yazmam gerektiğini söylediler. İade işleminide HB yapacak. Oraya başvurdum şimdi 1-2 güne belli olur. Seni de bilgilendiririm.

Dostum aynı yerden aynı bilgisayarı almışız. THH'yi aradığımda bana faturada nere yazıyorsa orayı yazmam gerektiğini söylediler. İade işleminide HB yapacak. Oraya başvurdum şimdi 1-2 güne belli olur. Seni de bilgilendiririm.
Talebimi ücretsiz onarım olarak belirterek THH ne başvuru yapacağım fakat ek olarak yüklemem gereken neler var?
Discord kullanmıyorum. Evrakta damga var mı? Genelde damgada yazar.
Yok maalesef.Servis damgasız çalışıyor hocam.

Geri
Yukarı