Tüketici hakkımı öğrenme

Teedy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 08.07.2020 tarihinde N11 üstünden Gamepower warCry modeli kasasını aldım fakat ürünün 6 adet gelen stok fanından birisi çalışmıyor kaç günlerdir satıcı ile konuşamda geri dönüş yapmıyor biz sizi arıyacağız dedi aradılar açtım hemen kapattılar bana WhatsApp üstünden yazın dediler yazdım 12 gündür cevap vermedi görüldü bile atmadılar sizce ne yapmalıyım ne gibi bir yol izlemeliyim?

N11 sitesinin yetkilileri ile görüştünüz mü? Satıcının üzerinizden almış olduğum üründen sonra oluşan durumu ve satıcının tutumu hakkında.

Satıcı hakkında detaylı bilgi almaya çalışın ve en yakında adliye binasında ücretsiz şikayet dilekçesi verin. Reklam amaçlıda şikayetvar.com üzerinden konu açın.
Satıcıya da belirtin. Cevap vereceklerdir.

Hocam zaten arkadaşlar belirtmiş. Kanuni haklarınızı kullanın. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurabilirsiniz. N11 üzerinden yorum yapın. Şikayet için sitelere yazın. Fazla dayanamazlar.

Satıcı linkini atarsanız forumda elbet 1 kesimde yorum yazarak size destek sağlayacaktır. Tabi yasak değilse.

Hocam zaten arkadaşlar belirtmiş. Kanuni haklarınızı kullanın. Tüketici hakem heyeti'ne başvurabilirsiniz? N11 üzerinden yorum yapın. Şikayet için sitelere yazın. Fazla dayanamazlar.

Şikayetimi yazdım ve satıcıya bana çarşamba gününe kadar geri dönüş sağlamazlarsa haklarında tüketici hakem heyeti'ne dilekçe ile başvuracağımı belirten bir mesaj bıraktım. Başka bir şey yapmama gerek var mı N11 müşteri hizmetleri ile de görüşme halindeyim.

Dosya Ekleri

• 11.png
    11.png
    86 KB · Görüntüleme: 32
Hocam doğru olanı yapmışsınız. Bekleyin. Dönmezlerse gidip işlem başlatın.

Şikayetimi yazdım ve satıcıya bana çarşamba gününe kadar geri dönüş sağlamazlarsa haklarında tüketici hakem heyeti'ne dilekçe ile başvuracağımı belirten bir mesaj bıraktım. Başka bir şey yapmama gerek var mı N11 müşteri hizmetleri ile de görüşme halindeyim.

Çarşambaya kadar dönmezlerse tüketici hakem heyetinden başvuru yapın.

N11 ile görüşmeniz doğrultusunda olumlu cevap vermezlerse onları da şikayete dahil edin. N11 kendilerinin adı gececeği için daha iyi olur.
Fatura, görüşme kayıtları (karşı tarafın numarası gözüksün ) bunları da sunun dilekçe verirken.

Bana bayram nedeni ile kapalı olduklarını bana Gamepower yetkili satıcı numarasını verdiler onları arayın yardımcı olsunlar dediler aradığımda oksid bilişimin numarası bu yarın arayacağım.
N11 ile görüşmeniz doğrultusunda olumlu cevap vermezlerse onları da şikayete dahil edin. N11 kendilerinin adı gececeği için daha iyi olur.
Fatura, görüşme kayıtları (karşı tarafın numarası gözüksün ) bunları da sunun dilekçe verirken.

Yaptığım tüm konuşmaları ve arama kayıdını video + fotoğraf yöntemi ile kaydettim çarsanba günü için bekliyorum aradığım numara yarın yardımcı olmaz ise eğer yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı