Tüm borsa hesaplarıma coin geliyor

Xenithral

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Ryzen 5 5600 4.65GHz PBO
MOBO: ASUS B450M DRAGON
GPU: PALIT RTX 3060
DISPLAY: AOC 25G3ZM 240Hz 0.5Ms AH-VA
Merhaba, normal bir gündeyim bilgilerimi kimseyle paylaşmadım ya da cihazlarıma 3. parti programlar yüklemedim fakat durup dururken Binance, Paribu, coinex gibi hesaplarıma çok çok küçük miktarlarda ETH, RVN, erg gibi coinler yollanıyor.

Bu tam olarak neyi işaret ediyor? Kim bana 2-3₺ değerinde ayrı ayrı paraları gönderir ki? Ve kim nereden benim tüm coin adreslerimi biliyor anlamış değilim. Geçenlerde ticaret yaptığım birisine BinanceTR'deki ETH adresimi paylaşmıştım yazı olarak bundan sonra böyle olmaya başladı.

Bir fikri olan var mı? Hesaplarımın şifresini değiştireceğim ne olur ne olmaz.

Merhaba, normal bir gündeyim bilgilerimi kimseyle paylaşmadım ya da cihazlarıma 3. parti programlar yüklemedim fakat durup dururken Binance, Paribu, coinex gibi hesaplarıma çok çok küçük miktarlarda ETH, RVN, erg gibi coinler yollanıyor.

Bu tam olarak neyi işaret ediyor? Kim bana 2-3₺ değerinde ayrı ayrı paraları gönderir ki? Ve kim nereden benim tüm coin adreslerimi biliyor anlamış değilim. Geçenlerde ticaret yaptığım birisine BinanceTR'deki ETH adresimi paylaşmıştım yazı olarak bundan sonra böyle olmaya başladı.

Bir fikri olan var mı? Hesaplarımın şifresini değiştireceğim ne olur ne olmaz.

Geri gidiyorsa sıkıntı :D

Geri gidiyorsa sıkıntı :D
Gelen paralar geri gidiyorsa sıkıntı anlamında mı dediniz? Eğer öyleyse gitmiyor. Aldığım bakiyeyi hemen bankama çekiyorum. Ayrıca SMS ve E-posta 2FA aktif.

Geri
Yukarı