Bir cüzdandan diğerine herhangi bir coin yollamak için borsa sitesi kullanmamız şart mı?

595914

Centipat
Mesela biri benim Binance hesabıma giriş yaptı. Benim hesabımda iken kendi cüzdan kodunu yapıştırıp coinlerimi yollarsa, sonradan benim bu şahsı bulabilme gibi bir imkanım var mı? Gerekli yerlere şikayet etsem falan. Yani her bir cüzdan kodu bir şahısla ilişkisi olmak zorunda mı? Transfer esnasında IP adresleri kayıt ediliyor mu?

Binance hesabınıza yabancı birinin giriş yapması ne kadar mümkün bilmiyorum, e-posta sms doğrulamasını geçmek baya zordur diye tahmin ediyorum. Eğer ki girerse hesabınıza girdiği için ip adresi kaydedilir (böyle biri yapan kişi yüksek ihtimalle bunun farkındadır ip adresinden bulmanız zor olur yüksek ihtimalle) ayrıca parayı gönderdiği cüzdan herhangi bir borsada kayıtlı değil ise hesabın kime ait olduğunu bulamazsınız.

Binance hesabınıza yabancı birinin giriş yapması ne kadar mümkün bilmiyorum, e-posta sms doğrulamasını geçmek baya zordur diye tahmin ediyorum. Eğer ki girerse hesabınıza girdiği için ip adresi kaydedilir (böyle biri yapan kişi yüksek ihtimalle bunun farkındadır ip adresinden bulmanız zor olur yüksek ihtimalle) ayrıca parayı gönderdiği cüzdan herhangi bir borsada kayıtlı değil ise hesabın kime ait olduğunu bulamazsınız.
peki bir borsa kullanmadan o cüzdanı nasıl oluşturabiliyor onu merak ettim aslında

Geri
Yukarı