Tüm duygularımı kaybettim

Bu tarz düşünceleri 30 yaş civarı insanlar taşır daha çok diye düşünür ve görüyordum.
Ya siz bi yerden alıntı (ilaveler yapmış olabilirsin) ya da siz erken yaşlandınız.
Bu tarz düşünceler 16 yaşındaki bir insan için gereğinden fazla... Dünyanın sonu dedikleri bu olsa gerek (n)

Savaştan kaçıp sahte Çin botlarıyıla batan insanları düşünün.
Yapmayın-etmeyin!

Bu tarz düşünceleri 30 yaş civarı insanlar taşır daha çok diye düşünür ve görüyordum.
Ya siz bi yerden alıntı (ilaveler yapmış olabilirsin) ya da siz erken yaşlandınız.
Bu tarz düşünceler 16 yaşındaki bir insan için gereğinden fazla... Dünyanın sonu dedikleri bu olsa gerek (n)

Savaştan kaçıp sahte Çin botlarıyıla batan insanları düşünün.
Yapmayın-etmeyin!

Vallahi öyle 16 yaşında arkadaş bide şaşırdım.

Tamam insan şükretmeli de nereye kadar. Benimde isteklerim var benimde sevdiklerim var luzümlü luzümsüz. 7 yıllık eski püskü bir pc kullanıyorum. Neden benim yeni, güzel bir bilgisayarım olmasın? Benim eksiğim ne? Tanrı herkesi eşit yaratmadı. Olay sadece PC değil abilerim. Her yönden böyleyim ben Eziklik,Utangaçlık,Özgüvensizlik bunları boşverdim biraz olsun huzur istiyorum. Sürekli bir arayış içindeyim

Yetişkinlik çağına ufaktan geçiş yaparken böyle şeyler yaşamanız anormal değil. Siz durumu abartıp insanlarla olan bağınızı kopartıyorsunuz, insan sosyal bir varlıktır, mecbursunuz diğer insanlara. Ne olursa olsun koparmayın iletişimi.

Yok hocam 16 yaşındayım profilindekimi sallamışım.
Her şey eşit değil, bu çivisi çıkmış Dünya'da eşit olmayacak. Ama, eğer iyi bir insan olursan, emin ol etrafındakiler gibi olursun. Etrafındakiler seni örnek verdikçe sen emek harcamadan ( İyi insan olmak dışında ) gönüllerin tahtlarına oturabilirsin. Sen birisiyle arkadaş olmazsın, o kişi gelir seninle arkadaş olur. Ancak bunu kötüye kullanma. Şu an bu anlattığım olayları en ince ayrıntısıyla yaşıyorum.

Arkadaşım direk gel sen omzuma yaslan bende senin omzuna...
Zira sanki beni yazdınız.

Sizin için mi üzülüyüm kendim için mi?

Her şey eşit değil, bu çivisi çıkmış Dünya'da eşit olmayacak. Ama, eğer iyi bir insan olursan, emin ol etrafındakiler gibi olursun. Etrafındakiler seni örnek verdikçe sen emek harcamadan ( İyi insan olmak dışında ) gönüllerin tahtlarına oturabilirsin. Sen birisiyle arkadaş olmazsın, o kişi gelir seninle arkadaş olur. Ancak bunu kötüye kullanma. Şu an bu anlattığım olayları en ince ayrıntısıyla yaşıyorum.

Hocam iyi olmaktan kastınız ne? Ben iyi oldukça iyi davrandığım kişi kötü davranıyor ya da ben öyle hissediyorum

Geri
Yukarı