Tüm hesaplarım çalındı

emirylmzr

Kilopat
Merhaba, tüm oyun sosyal medya vs. hesaplarım çalındı. Bunu nasıl yaptıklarına dair bir fikri olan aydınlatabilir mi? Oyun hesaplarımı çalıp başkasına satıp hile açıp ban yedirtiyorlar. Şifrem modemin altında yazan şifre güçlü bir şifre yani. Hiç şüpheli bir siteye şifremi girmediğim halde nasıl yapabiliyorlar bilen biri açıklayabilir mi?

Merhaba, tüm oyun sosyal medya vs. hesaplarım çalındı. Bunu nasıl yaptıklarına dair bir fikri olan aydınlatabilir mi? Oyun hesaplarımı çalıp başkasına satıp hile açıp ban yedirtiyorlar. Şifrem modemin altında yazan şifre güçlü bir şifre yani. Hiç şüpheli bir siteye şifremi girmediğim halde nasıl yapabiliyorlar bilen biri açıklayabilir mi?

Fishing maili olabilir ya da internetten indirdiğiniz exe dosyaları yüzünden olabilir seçenek bol, tarama yapın ya da en iyisinden bir soğuk su içip kurtarabildiğinizi kurtarın.

Modem şifreni patlatabilecek herkes yani bunun programı bile var, bütün hesaplarına erişebilirmiş. Yani aslında zor diye düşündüğün şifre işleri çok daha kolaylaştıran bir şifreymiş. Geçmiş olsun. Telefon numaran ile hesaplarını geri almayı deneyebilirsin.

FBİ tarfafından aranan bir hacker karşınıza çıktı sanırım beyefendi. :D

Eğer benim mesajımdan üstteki önerilerin olmadığına eminsen Evil Twin yemiş olabilirsin bu teknikle normal siteyi kopyalayıp önüne koyarlar ama yazdığın her şey saldırgana gider büyük ihtimal yakın çevrenden bir arkadaşın link attı ve ona bastın güvendiğin için belki o da bilmiyordu bilemeyiz sen yine de bir bak son zamanlarda sana link atan arkadaşlarına tek tek sor senin hesaplar ne alemde diye eleye eleye git zaten iş işten geçmiş gelcek seferleri kurtarırsın enazından.

@KIZIL BARON hocam neden hahaha attınız bilmiyorum ama bu mümkün bilgisayarıma yediğim bir virüs sonucu instagram 1 oyun hesabım ve discordum çalınmıştı. Konuyla alakalı olarakta büyük ihtimal yediğiniz bir virüsten kaynaklanıyor.

McAfee vb. programlar indirerek bilgisayarı tarat.

Eğer benim mesajımdan üstteki önerilerin olmadığına eminsen evil Twin yemiş olabilirsin bu teknikle normal siteyi kopyalayıp önüne koyarlar ama yazdığın her şey saldırgana gider büyük ihtimal yakın çevrenden bir arkadaşın link attı ve ona bastın güvendiğin için belki o da bilmiyordu bilemeyiz sen yine de bir bak son zamanlarda sana link atan arkadaşlarına tek tek sor senin hesaplar ne alemde diye eleye eleye git zaten iş işten geçmiş gelecek seferleri kurtarırsın enazından.

Evil Twin olarak bahsettiğiniz şey fishing saldırısıdır. Bana da yapmaya çalışmışlardı. Ama site adı çok belliydi.

@KIZIL BARON hocam neden hahaha attınız bilmiyorum ama bu mümkün bilgisayarıma yediğim bir virüs sonucu Instagram 1 oyun hesabım ve Discord'um çalınmıştı. Konuyla alakalı olarak da büyük ihtimal yediğiniz bir virüsten kaynaklanıyor.

Komik bir durum yıl olmuş 2022 hala bunu nasıl bilemezsiniz nasıl anlayamazsınız. İnternetten bir şey indirmeyin crack indirmeyin saçma sapan sitelere üye olmayın önünüze gelene numara vermeyin diye bas bas bağırıyorlar adamlar yıllardır.

Evil Twin olarak bahsettiğiniz şey fishing saldırısıdır. Bana da yapmaya çalışmışlardı. Ama site adı çok belliydi.

Yapan kişiye bağlı kendi araştırmalarım için aile ve arkadaş çevreme zararsız şekilde uygulayıp modem bilgilerini toplamıştım biraz uğraşırsanız çok iyi klonlar yapabiliyorsunuz.
Üstelik mobil cihazlarda kullanıcıyı uyutmak çok daha kolay belki de arkadaş mobilden patladı ama haberi yok :D

Geri
Yukarı