Tüm hesaplarım çalındı

Yapan kişiye bağlı kendi araştırmalarım için aile ve arkadaş çevreme zararsız şekilde uygulayıp modem bilgilerini toplamıştım biraz uğraşırsanız çok iyi klonlar yapabiliyorsunuz.
Üstelik mobil cihazlarda kullanıcıyı uyutmak çok daha kolay belki de arkadaş mobilden patladı ama haberi yok :D

O modem bilgilerinden tclerini bile öğrenirdiniz bu modern dünyada hiçbir şeye güvenilmez en iyisi kendiniz yapmanız zaten kodlama bilmeseniz bile YouTube üzerinden bakarak bile açık kaynak kodlarını bulabiliyorsunuz uygulamaların.

Ki o linke tıklamak bile yanlış.

Komik bir durum yıl olmuş 2022 hala bunu nasıl bilemezsiniz nasıl anlayamazsınız. İnternetten bir şey indirmeyin crack indirmeyin saçma sapan sitelere üye olmayın önünüze gelene numara vermeyin diye bas bas bağırıyorlar adamlar yıllardır.
Konusunuda açmıştım o zaman anlayamamıştım ne olduğunu pcde eset vardı ama oda uyarı vermemişti.

@KIZIL BARON benim mesajımada neden hahaha attığını öğrenebilir miyim?

Konusunuda açmıştım o zaman anlayamamıştım ne olduğunu pcde eset vardı ama oda uyarı vermemişti.

@KIZIL BARON benim mesajımada neden hahaha attığını öğrenebilir miyim?
Hocam zaten virüs programları seni fishinge karşı koruyamaz/uyaramaz (web servisini hiç kullanmadım orda işler başka olabilir )kişisel bilinç ile kendini koruyabilirsin.
İleride iş hayatında it departmanından gelen fishingler ile denerler zaten bol bol alışmak daha iyi şimdiden :D

Yeni konular

Geri
Yukarı