Tüm hesaplarım çalınıyor

Hunflair

Centipat
Daha fazla  
Dün Steam'i kurtardım ilk Instagram gidiyordu kurtardım bütün LoL hesapları gitmiş Discord'da 50 dolarlık link atılmış çalınmadı şifre değiştim format atmıştım virüslü şeyi yükledikten sonra her şeyin şifresini değiştim niye böyle oluyor ne yapabilirim? Yardım edin.

Parola yöneticisi kullanın ve her şifreniz en az 12 basamaklı olsun. Karmaşık şifreler kullanın, en önemlisi de her zaman farklı şifreleri tercih edin. Parola yöneticileri bunları rahatlıkla tutabiliyor. Ben Kaspersky Password Manager kullanıyorum, her yere otomatik olarak giriş yapıyor ve şifreleri şifrelenmiş veri tabanında tutuyor. Hiçbir websitesine otomatik girişi açmadım ya da şifrelerimi tarayıcı üzerine kaydetmedim. Kim bilir kaçtane virüs girip çıkmıştır bilgisayarıma hiçbir şey olmadı.

Kankam iki doğrulamalı faktörü etkinleştir tüm hesaplarında. En temizi yeni e-posta adresi kaydetmen tüm hesaplarında.

Dün Steam'i kurtardım ilk Instagram gidiyordu kurtardım bütün LoL hesapları gitmiş Discord'da 50 dolarlık link atılmış çalınmadı şifre değiştim format atmıştım virüslü şeyi yükledikten sonra her şeyin şifresini değiştim niye böyle oluyor ne yapabilirim? Yardım edin.
kanka grabber yemişsin her şeyi telefondan değişmen lazım eğer bilgisayardan değiştirirsen adama o bilgiler tekrardan gider.

Kankam iki doğrulamalı faktörü etkinleştir tüm hesaplarında. En temizi yeni e-posta adresi kaydetmen tüm hesaplarında.
grabber yediyseniz iki doğrulama falan iş yapmaz adam senin tüm hesaplarını şifre girmeden kullanıyor tüm tarayıcını kopyaladığını düşün.

Kanka grabber yemişsin her şeyi telefondan değişmen lazım eğer bilgisayardan değiştirirsen adama o bilgiler tekrardan gider.

Grabber yediyseniz iki doğrulama falan iş yapmaz adam senin tüm hesaplarını şifre girmeden kullanıyor tüm tarayıcını kopyaladığını düşün.

Ama format attım?

Yeni konular

Geri
Yukarı