Tüm Linux dağıtımları incelemeleri

Az sonra ben de kubuntu kuruyorum yani heyecanlıyım :)
Bende hala yeni bir dağıtım keşfederken heyecan yapıyorum :) Linux başta biraz sıkıcı gelebilir. Hatta uzun yıllar Windows'a alıştıysanız "neredeyim ben lan" bile dedirtebilir. Ama bir kaç gün şans verirseniz Linux ile iyi anlaşacağınıza eminim :)
Yeni yazı geldi:
Deepin OS Kurulumu Deepin OS Kurulumu ~ Ali Yatarkalkmaz

Son düzenleme:
Bende hala yeni bir dağıtım keşfederken heyecan yapıyorum :) Linux başta biraz sıkıcı gelebilir. Hatta uzun yıllar Windows'a alıştıysanız "neredeyim ben lan" bile dedirtebilir. Ama birkaç gün şans verirseniz Linux ile iyi anlaşacağınıza eminim :)
Yeni yazı geldi:
Deep'in OS Kurulumu Deepin OS Kurulumu ~ Ali Yatarkalkmaz

Hocam Calculate Linux ile de kapsamlı bir test sürüşü yapabilir misiniz?

İndirmeye başladım bile :) İnternet adsl olunca biraz uzun sürüyor :(
İncelemek isterseniz buradan illedelinux-debian-Xfcebox adındaki son sürümü indirebilirsiniz.
İncelemek isterseniz buradan illedelinux-debian-Xfcebox adındaki son sürümü indirebilirsiniz.
Bu arada incelemede sizin bilgilerinize de yer vermek isterim. Forumda İlledeLinux hakkında yazdığınız nasıl ortaya çıktığını anlatan vb yazılarınızı çok okudum. Hem bunları hem de illedelinux hakkında bir bilgi içeren yazıyı gönderirseniz onu da yazımda alıntılayarak kullanmak isterim :)

İndirmeye başladım bile :) İnternet adsl olunca biraz uzun sürüyor :(

Bu arada incelemede sizin bilgilerinize de yer vermek isterim. Forumda İlledeLinux hakkında yazdığınız nasıl ortaya çıktığını anlatan vb yazılarınızı çok okudum. Hem bunları hem de illedelinux hakkında bir bilgi içeren yazıyı gönderirseniz onu da yazımda alıntılayarak kullanmak isterim :)

Birden çok yazım var, hangisinden isterseniz alıntı yapabilirsiniz.
Technopat | illedelinux nedir | illedelinux

Yeni konular

Geri
Yukarı