Tüm sınıfa uygulanan disiplin cezası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

£renn

Hectopat
Yer
Bursa
Selamlar bugün okulda tatsız bir olay yaşadık sınıfça, yoklama fişini bir arkadaş aldı ve buruşturup çöpe atmış. Bulduktan 1 ders sonra öğle molasında tekrardan kayıptı ve bizim diğer grup çıkmıştı. Tahminimce onlar aldı ancak günahlarını almak istemem. Konuya gelecek olursak resmi bir evrak kaybolduğu için tüm sınıf disiplin yiyecek hayatımda ilk defa başıma geliyor ve tam olarak bir bilgim yok. Kavga etmiştim ancak bu kadar büyümemişti. Eğer ki disiplin yersek bu ileride iş hayatımda vs bir yerde önüme çıkar mı? Şu anda lise 2 öğrencisiyim bir önemi varsa.

Ben çok yedim bir şey olmuyor ama siciline işliyor diye biliyorum.
Çok fazla disiplin yersen siciline işliyor.
Tutanak mı tutturdular hepinize?

Ben çok yedim bir şey olmuyor ama siciline işliyor diye biliyorum.
Çok fazla disiplin yersen siciline işliyor.
Tutanak mı tutturdular hepinize?

Daha bir şey olmadı ancak yapma ihtimalleri oldukça yüksek resmi evrak kayıp. Disipline gidiceksiniz dedi müdür yardımcısı, bu günü zar zor atlattık ancak pazartesi günü ne olacak onu bilmiyoruz.

Ya bir tutanaktan bir şey olmaz merak etme.
Fazla yersen siciline işliyor.
O problem işte.

Kanıt ne? Ailene söyle, kanıtları yok senin yaptığına dair. Ailene söyle müdürle konuşsunlar. Öyle bir hakları yok.

Kanıt ne? Ailene söyle, kanıtları yok senin yaptığına dair. Ailene söyle müdürle konuşsunlar. Öyle bir hakları yok.

Ailemin şu anda haberi var çantaları da aradık 13 arkadaş toplaşıp 13 arkadaştada yok eğer ki olurda disiplin olur başka çarem kalmayacak gibi.

Cezaların şahsiliği ilkesi var. Bu tip bir şey nasıl yapabilirler ki?

Hay bu lise öğrencileride ne korkak ya eski lise öğrencilerin yanında hiç. Bir şey olmaz kardeşim rahat kal.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı