Tüm Sosyal Medyalarıma ve Outlook hesaplarıma girildi

MehmetWhite

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba her şey 1 hafta önce Instagram hesabımdan bir kripto reklamı paylaşılmasıyla başladı. Bu olaydan sonra büyük ihtimal yanlış yerlere Instagram bilgilerimi girdim diye düşünüp tüm şifrelerimi değiştirdim ve o günden düne kadar hiçbir şey yaşamadım. Dün sabah itibarıyla ilk önce Microsoft bildirim gönderdi ve hesabıma olağan dışı giriş olduğunu tespit etti. Hemen şifreleri değiştirdim ve giren kişinin IMAP protokolünde olduğunu ve Polonya'dan giriş yaptığını gördüm. Dün akşam saatlerinde ise Twitter hesabıma giriş yapıldı ve yine kripto reklamları paylaşıldı. Acaba sistemime mi giriş yaptılar yoksa Opera üzerinden kaydedilen şifreleri mi ele geçirdiler bilmiyorum ama başım bu elemanlarla belada. Yardımcı olursanız sevinirim. Aşağıya reklamı ve girişi bırakıyorum.
1.png
WhatsApp Image 2023-02-21 at 12.34.46.jpeg

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    19,5 KB · Görüntüleme: 17
Dostum geçen hafta benim de başıma geldi. YouTube hesabım askıya alındı sebebini araştırırken uygunsuz içerik yüklendiğini söylediler. Ben hiç video yüklememiştim Google hesaplarıma girilmeye çalışıldı tüm bunlarla uğraşırken dün fark ettim benim de Twitter hesabımda kripro reklam tivitleri atılmış. Geçenlerde program yüklemeye çalışırken sanırım yanlış bir şey yükledim lisanslı virüs programıyla taramama rağmen herhangi bir sonuç alınmadı. Tavsiyem şifrelerinin kayıtlı olduğu otomatik doldurma olan her şeyi sil ve tüm şifrelerini değiştir kayıtlı tüm aygıtları unut. Tamamen konrollü bir şekilde cihazlardan giriş yap . Geçmiş olsun.

Dostum geçen hafta benim de başıma geldi. YouTube hesabım askıya alındı sebebini araştırırken uygunsuz içerik yüklendiğini söylediler. Ben hiç video yüklememiştim Google hesaplarıma girilmeye çalışıldı tüm bunlarla uğraşırken dün fark ettim benim de Twitter hesabımda kripro reklam tivitleri atılmış. Geçenlerde program yüklemeye çalışırken sanırım yanlış bir şey yükledim lisanslı virüs programıyla taramama rağmen herhangi bir sonuç alınmadı. Tavsiyem şifrelerinin kayıtlı olduğu otomatik doldurma olan her şeyi sil ve tüm şifrelerini değiştir kayıtlı tüm aygıtları unut. Tamamen konrollü bir şekilde cihazlardan giriş yap. Geçmiş olsun.

Çok teşekkürler, değiştirdim her şeyi tarama da yaptım hiçbir şey çıkmadı. Hesapları çalsalar anlayacağım reklam yapıp çıkıyorlar 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı