Tüm uluslar birleşmeli ve tek dünya devleti kurulmalı!

Uluslarını mı unutacaklar? :D
Evet mankurtlaşacaklar.

Bilimciler sex kontrolcüsü mü hocam? 10,5 Milyarı bulduktan sonra ne olacak bunu sorun hangi bilimciyse. Eğer tüm dünya 10.5 milyarda çocuk yapmayı yasaklarsa o başka tabi.
" dünya nüfusunun 2,4 milyar daha artarak 10,4 milyara ulaşacağını ve yüzyılın sonuna dek böyle kalacağını söylüyor" Yanlış söylemiş olabilirim ancak neredeyse aynı.

Zaten şu an dünya da yok.
Nasıl?

Çok ütopik bir düşünce olsa da hep hayal ettiğim bir şeydir benim.

Yozlaşmadan uzak, şeffaf bir yönetim, senato ve altında da senatoların yetkilerinin yargıçları, onların altında bile halk komisyonu, her şeyin insanlığın ta kendisi tarafından yönetildiği bir yönetim biçimi. Elbette insanoğlu için çok ütopik ve hayal bir yönetim sistemi ama evrenin bir yerinde bunu uygulayan bir sürü gelişmiş yaşam formu olduğuna eminim.

Ne zaman ki anlamsız savaşlardan, politikacılardan, ırk kavramından kurtulursak o zaman bir olacağız, benim düşüncem bu.

Evet mankurtlaşacaklar.

" Dünya nüfusunun 2,4 milyar daha artarak 10, 4 milyara ulaşacağını ve yüzyılın sonuna dek böyle kalacağını söylüyor" yanlış söylemiş olabilirim ancak neredeyse aynı.

Tamam hocam öyle olsun. Öyle bir şey olacağını sizde biz de biliyorsunuz demin dediğim gibi her insan baskıyı kaldıramaz bir gün patlar her imparatorluk, beylik yıkılır hem diyelim sana nerelisin diye sordular ben X imparatorluğundan veya ulusundan biriyim mi diyeceksin yoksa T.C. vatandaşı'yım mı diyeceksin öyle kolay değil o işler.

Tamam hocam öyle olsun. Öyle bir şey olacağını sizde biz de biliyorsunuz demin dediğim gibi her insan baskıyı kaldıramaz bir gün patlar her imparatorluk, beylik yıkılır hem diyelim sana nerelisin diye sordular ben X imparatorluğundan veya ulusundan biriyim mi diyeceksin yoksa T.C. vatandaşı'yım mı diyeceksin öyle kolay değil o işler.

İnsanlık kaldıramaz diye bir şey yok, her şeyi kaldırabilirsin, bunu engelleyen senin içinde ki vahşi dürtüler.

Hayır şuan ki dünya düzeni iyi mi onu mu savunuyorsun?

Milliyetçilik kadar saçma bir ideoloji yok. Sapkın bir ideoliji. Ben tanımadığım İQ‘su 89 olan bir insanla aynı dili konuşuyorum aynı kültürü yaşıyorum diye niye bir oluyorum ki niye birbirimizi tutuyoruz ki.

Tek bir ulus olmalı İnsan Ulusu. En mantıklı yönetim sistemi bu olurdu bence.

Hocam imparatorluk değil demokrasi. Ayrıca eyaletlere bölüneceği için Türkiye'nin adı değişecek. İllerin adı Esperanto veya başka bir tarafsız dil olacak.

Evet mankurtlaşacaklar.

" Dünya nüfusunun 2,4 milyar daha artarak 10, 4 milyara ulaşacağını ve yüzyılın sonuna dek böyle kalacağını söylüyor" yanlış söylemiş olabilirim ancak neredeyse aynı.

Nasıl?

Hocam hangi impatorluk veya beylik var söyler misiniz?

İnsanlık kaldıramaz diye bir şey yok, her şeyi kaldırabilirsin, bunu engelleyen senin içinde ki vahşi dürtüler.

Hayır şu anki dünya düzeni iyi mi onu mu savunuyorsun?

Hayır değil ama o düzenle de iyi olmaz.

Geri
Yukarı