Tüm uluslar birleşmeli ve tek dünya devleti kurulmalı!

Önümüzde Osmanlı gibi bir örnek varken bu tür fikirlere çok kapılmamak gerekiyor.
Osmanlı milliyetçilik akımı ile dağıldı. Ayrıca o dönem farklı devletlerde vardı.

Kurulmazz.

Aynen öyle.
Kurulmaz ise insanlık zaten yok olur. Uzayda bir varlık kesinlikle var. Bizim birleşip teknolojiyi ilerletmemiz gerekli.

Osmanlı milliyetçilik akımı ile dağıldı. Ayrıca o dönem farklı devletlerde vardı.

Kurulmaz ise insanlık zaten yok olur. Uzayda bir varlık kesinlikle var. Bizim birleşip teknolojiyi ilerletmemiz gerekli.

Evet ama halk bağımsızlığını istedi asimile bile edilse yine de imkansız bu fikir.

Ülkeler birleşir ama teknoloji veya başka şeyler için birleşir direk ülke olarak bir beylik, imparatorluk devlet falan kurulmaz. Öyle bir şey olamaz ben uzaylıların açıkçası var olduğuna inanıyorum ama dediğim gibi böyle birleşme anca teknolojik veya yatırım anlamında falan olur onun dışında öyle bir şey olmaz.

İstediğin insanı istediğin kadar mankurtlaştır, o insanlardan biri elbet bir gün aklını kullanıp isyan edecek, mevcut düzene karşı gelecektir. Orta Çağ en baştan yaşanır.

Benim sabahtan beri demek istediğim şey bu işte.

Olmaz kardeşim. Nedenini sorarsan ne ben rumlarla, araplarla birleşmek isterim ne de onlar benimle birleşmek ister. Herkes kendi ülkesinde yaşasın.
Hocam neden ki? hepimiz insan değil miyiz? Doğduğu yeri kim seçebilir. Böyle bir yer istemez miydiniz?
1675717698397.jpeg

Olmaz kardeşim. Nedenini sorarsan ne ben rumlarla, araplarla birleşmek isterim ne de onlar benimle birleşmek ister. Herkes kendi ülkesinde yaşasın.

Aynen öyle hocam ben mesela rum ile araplarla birleşmek istemem o bizimle istemez alman Amerikan'la istemez Rus fransızla istemez bu olay böyle böyle gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı