Türk-Alman Üniversitesi Nasıldır?

Bikere tüm derslerin önünde Almanca geliyor çok iyi bir şekilde ögrenmen şart Almanca hazırlıkta çok kalan oluyormuş ama sonucunda almanyadada rahat iş bulursun şu an akrabam Türk-almanda okuyor Almanya'ya staja gitmeyi planlıyordu.

Yurttaki olayla ünüversite ne alaka?

Arada sıralama farkı var İTÜ bilgisayar 3 bin Türk-alman 12 bin. Bana kalırsa imkanlar daha iyi kuzenim İTÜ uçak mühendisliği okudu(6000 sıralama) iş bulmak için Hollanda'ya ve Almanya'ya gitti iş bulamadan geldi şu anda türkiyede'de işsiz.

İTÜ de matematik mühendisliği demek istedim.

Yurtlar cemaatlerin elinde, zorla namaz kıldırma vs. mevcut. Malum parti tarafından kurulduğu için çok da garip değil açıkçası. Bunun yanında akademik kadrosu ilgisiz ve eğitimden anladıkları tek şey öğrenciyi kırbaçlamadan ibaret. Memnun olacağınızı düşünmüyorum.
@BeastHunter Hocam pardon da aklınızda zorunuz mu var? Türk-Alman'da okuyorum burada millete ahkam kesiyorsunuz da okuyan adamdan daha mı iyi bileceksiniz? Gelmiş haha atıyor raporluyorum sizi :D

Son düzenleme:
Yurtlar cemaatlerin elinde, zorla namaz kıldırma vs. mevcut. Malum parti tarafından kurulduğu için çok da garip değil açıkçası. Bunun yanında akademik kadrosu ilgisiz ve eğitimden anladıkları tek şey öğrenciyi kırbaçlamadan ibaret. Memnun olacağınızı düşünmüyorum.
@BeastHunter hocam pardon da aklınızda zorunuz mu var? Türk-alman'da okuyorum burada millete ahkam kesiyorsunuz da okuyan adamdan daha mı iyi bileceksiniz? Gelmiş haha atıyor raporluyorum sizi :D

Dediğiniz gibi akademik kadro açısından iyi bir ünüversite söyleyin ya da yurtları cematin elinde olmayan özel bir yurt söyleyin Türkiye'nin genel sorunu.
Siz haha atınca sorun olmuyor ben atıncamı zorunuza gitti oraya boşuna koymamamışlar emojileri herkesin özgürlük alanı.

Dediğiniz gibi akademik kadro açısından iyi bir ünüversite söyleyin ya da yurtları cematin elinde olmayan özel bir yurt söyleyin Türkiye'nin genel sorunu.
Siz haha atınca sorun olmuyor ben atıncamı zorunuza gitti oraya boşuna koymamamışlar emojileri herkesin özgürlük alanı.
@Vito S bu arkadaşın yazdığı mesajları görmezden gelebilirsiniz konuyla ilgili uzaktan yakından bir bilgisi yok konuşuyor öylece. Hukuk birinci sınıfım yemekhane arkasındaki öğrenci yurtlarında C blokta kalıyorum odam 115. Siz sorun ben cevaplayayım.

ben yanlış bişey söylemedim Türk-Alman üniversitesinin diploması daha etkili dedim o yüzden istediğiniz kadar raporlayın umrumda değil.

ben yanlış bişey söylemedim Türk-Alman üniversitesinin diploması daha etkili dedim o yüzden istediğiniz kadar raporlayın umrumda değil.
Yukarıda birkaç arkadaş daha yurtlarda cemaat var akademik kadro kötü demiş onlara da çemkirmişsiniz sıfırın altında bilginizle. Üniversitede okuyan adama yanlış biliyorsun diyecek kadar gereksizsiniz. İyi günler.

Yukarıda birkaç arkadaş daha yurtlarda cemaat var akademik kadro kötü demiş onlara da çemkirmişsiniz sıfırın altında bilginizle. Üniversitede okuyan adama yanlış biliyorsun diyecek kadar gereksizsiniz. İyi günler.

Ben size yanlış biliyosunuz dedim mi?(dediğiniz gibi akademik kadro açısından iyi bir ünüversite söyleyin ya da yurtları cematin elinde olmayan özel bir yurt söyleyin Türkiye'nin genel sorunu.) Dediklerimden bunu anlıyosanız ayakta alkışlıyorum sizi. Size de iyi günler:)

Yeni konular

Geri
Yukarı