Türk halkı baskıcı mı?

Evet yasaklansın. İnsan vücuduna zarar veren şey neden serbest olsun ki?
Bir sürü zararlı şey var. Fazla şeker tüketimi de vücuda zararlı. Ama böyle bir şey var diye marketlerden fazlaca şeker alma yasağı mı getirsinler yani? Herkes kendi yolunu çizer. O adamın vücuduna olan zarar sana da zarar vermiyor ki.

Evet yasaklansın. İnsan vücuduna zarar veren şey neden serbest olsun ki?
Çok komik ve bir o kadar saçma bir düşünce tarzı. Çoğu yere çekilebilir. Sadece alkol ve sigara ile kalmayıp mesela çikolata bile yasaklanabilir. O yüzden bu düşünceden kurtulmakta fayda var. Para da benim vücut da benim, istediğimi alır içerim. İçmeyene de zorla içiren yok zaten.

İnsanlar istediğini içer bu hiç kimse ilgilendirmez.
Oho, bu kafayla sen çok yaşayamazsın. Devlet halkına sahip çıkmak, korumak zorunda.

Eğer bu mantık ile ilerliyor olsaydık adam öldürmek de suç sayılmazdı. Sana ne benim kime ne yaptığımdan, değil mi?

Eğer bu mantık ile ilerliyor olsaydık adam öldürmek de suç sayılmazdı. Sana ne benim kime ne yaptığımdan değil mi?

Öldürmekle isteyen istediğini içerin alakası yok, bir duyar kasmak için yapmadığınız yok.

Oho, bu kafayla sen çok yaşayamazsın. Devlet halkına sahip çıkmak, korumak zorunda.

Eğer bu mantık ile ilerliyor olsaydık adam öldürmek de suç sayılmazdı. Sana ne benim kime ne yaptığımdan, değil mi?
Alkol içmekle adam öldürmeyi nasıl bağdaştırdınız? Ayrıca adam öldürmek zaten pek suç sayılmıyor, 2 ay sonra çıkıyorsun içeriden.

Geri
Yukarı