Türk halkının orijinal Windows ile imtihanı

Kemal Güneşli

Kilopat
Makaleler
3
Yer
CA
Artık Türk insanlarına bir bahane bulamıyorum zira ekonomi belli, Windows'u satın almak cidden çok pahalı, KMS güvenilir bir program değil fakat risk kullanıcıya ait.

Bu lisasn çok önemli mi Windows 10 kullanıyorum bilgisayar açıldıktan 3 saat sonnra sağ alta etkinleştir yazısı çıkıyor ve ayarlardan kişisellestir yok başka ne farkı var?

Konu ile ilgili YouTube da CMD Windows etkinleştirme videoları var. Herhangi bir .exe dosyasını pcinde çalıştırma bu işlem için.
Bu videoda güzel anlatılmış.

KlesS

Centipat
Makaleler
1
Facebook Amacı Olmayan Grup üyesiyim. Bir gönderiye verdiğim cevaplar üzerine yaptığım yorumun altına gelen cevapları paylaşmak istedim. (@Ali Güngör @Recep Baltaş abiler Windows Lisansı ve crack için kullanılan araçlar hakkında ve alternatif lisanslar hakkında bilgilendirici bir video yarar sağlayabilir :) )

Eki Görüntüle 890076 Eki Görüntüle 890077 Eki Görüntüle 890078 Eki Görüntüle 890079 Eki Görüntüle 890080
Bunlar istemek muz biz vermek onlara muz her zaman unga bunga.

OEM keylere sahte diyenler böyle işte.

a e k

Femtopat
Maalesef bende 1300TL veremeyip 9K laptopa sitelerde satılan OEM Key alanlardanım. Kendimi ancak şu şekilde savunurum çok pahalı be Windows. Şimdi demeyin 9K veriyosun da 1300 neden veremiyorsun. Parayı 6 yılda biriktirdim. Bu arada microsof temsilcisinin bana OEM Key'le ilgili yaptığı açıklama şu şekilde; OEM Key'lerin bazısı çakma olabiliyor bazısı ise orijinal oluyor sizin Key'iniz orijinal gözüküyor fakat satışı yasak olan okullara dağıttığımız Key bunlar. Toplu bir şekilde alıyorlar ve daha ucuza satıyorlar. Eğer orijinal ise ne gibi bir sorunu olur dedim; herhangi bir sorunda size destek veremiyoruz dedi. Microsoft müşteri temsilcisinin bana dediği bu. Ama bende OEM Key'i desteklemiyorum tabii orijinal olsun kafanız rahat olsun. Bu arada Win 10 Pro 1900TL bende Pro'yu 50TL'ye aldım şu ana kadar bende bir sıkıntı çıkmadı.

Aiza_F

Zeptopat
Facebook Amacı Olmayan Grup üyesiyim. Bir gönderiye verdiğim cevaplar üzerine yaptığım yorumun altına gelen cevapları paylaşmak istedim. (@Ali Güngör @Recep Baltaş abiler Windows Lisansı ve crack için kullanılan araçlar hakkında ve alternatif lisanslar hakkında bilgilendirici bir video yarar sağlayabilir :) )

Eki Görüntüle 890076 Eki Görüntüle 890077 Eki Görüntüle 890078 Eki Görüntüle 890079 Eki Görüntüle 890080
Kmspico denilen bir uygulama var onu indir tavsiye ederim

Yukarı