Türk oyuncular neden bu kadar toksik?

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
Genel olarak bakalım Türkler sizce neden çoğu Online oyunda toksik? CS2 oynuyorum ve karşımda 4 tane Türk varmış. Bende yarım yamalak İnglizcem ile dedim ki sürekli prefire atıyorsunuz çok şüphelisin dedim. Ardından Türk olan arkadaş bana İngilizce kim şüpheli diye yazdı. Oyuncuyu söyledim. Ve hayır o hile değil dedi. Ben de sana sormadım dedim. Ve yazı hatalarının yüzünden bana git İngilizce öğren deyip ağlama falan yazmaya başladılar. Takmadım. Ama abartmaya başlayınca rakip ben de sinirlenip bayağı küfür ettim. Türkler neden bu kadar asabi ve küfür etmeye yatkın oluyorlar? Bu çok oyunda aynı. LoL, CS2, ve daha birçok Online mecralarda kendi işine gelmeyen bir şey görünce hemen küfür etmeye başlıyorlar. Artık çözümü profil resmimi değiştirerek ve oyunda aynı zamanda translate kullanrak Türklerin benim Türk olduğumu anlamamalarını sağlıycam. Türkler bu kadar toksik oldukça başka ülkelerde Türkleri hiç sevmiyor. Haklılarda. Geçen takımıma yabancılar gelmişti bir sürü. Nuke haritasındaydım. Ve haritayı iyi bilmiyordum. Bu yüzden kötü oynadım. Rakip bir kelime bile etmedi. Sürekli sakin ol öğrenirsin sıkıntı yok deyip beni sakinleştiriyorlardı. Ama takımımdakiler Türk olsaydı bir ton küfür yerdim. Sizce çözüm ne?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı