Türk takımlarımız Avrupa'da bu sene başarılı

Hasansioooo

Centipat
Yer
Moskova Cephesi
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim ab
Beşiktaş: Şampiyonlar ligi gruplar.

Galatasaray: Şampiyonlar ligi 2. ön eleme turu.

Fenerbahçe: Avrupa ligi play-off

Trabzonspor: Konferans ligi 2. ön eleme turu.

Sivasspor: Konferans ligi 3.ön eleme turu

İşte Türk takımlarımızın Avrupa'da boy göstereceği turnuvalar. Sizce en başarılı takımımız hangi takım olur ve diğer takımlarımız Avrupa'da başarılı olur mu?

Yorumlarda tahmin yürütebilirsiniz;

Tahminim:

Beşiktaş: Avrupa ligi çeyrek final.

Galatasaray: Avrupa ligi çeyrek final.

Fenerbahçe: Avrupa ligi son 16.

Trabzonspor: Konferans ligi çeyrek final.

Sivasspor: Konferans ligi çeyrek final

Benim tahminlerim böyle. Sizler de yorumlara böyle yazarsanız sevinirim, her yorum benim için önemlidir. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

İşte Türk takımlarımızın Avrupa'da boy göstereceği turnuvalar. Sizce en başarılı takımımız hangi takım olur ve diğer takımlarımız Avrupa'da başarılı olur mu?

Tahminim:

Benim tahminlerim böyle. Sizler de yorumlara böyle yazarsanız sevinirim, her yorum benim için önemlidir. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Fener son 16 mi yaziyor? Az yazmışsınız, kupayı getirecek. (!)

Son düzenleyen: Moderatör:

Tahminim:

Ben Fenerbahçe'nin çeyrek finale kadar çıkacağaını düşünüyorum.

Bu sene ön elemeleri geçerse sadece Sivas geçer. Daha bu takımların hocası belli değil, ön elemeleri geçecek hazırlık yok zaten. Ayrıca Avrupa'da herhangi bir başarı da gelmez. Üç büyükler bir ihtimal konferans liginde başarılı olabilirler.

Bu sene ön elemeleri geçerse sadece Sivas geçer. Daha bu takımların hocası belli değil, ön elemeleri geçecek hazırlık yok zaten. Ayrıca Avrupa'da herhangi bir başarı da gelmez. Üç büyükler bir ihtimal konferans liginde başarılı olabilirler.

Hocam konferans liginde Totenham var 😒 (inş takım adını doğru yazmışımdır :D)

Son düzenleyen: Moderatör:
Galatasaray dışındaki takımlarımızın etkili olacağını düşünüyorum.(etkili olması durumu çeyrek final ya da başka bir şey değildir,bir takımı yenmek bile etkili olabilmektir; etkili olmak bu manada kullanılmıştır.)

Hocam konferans liginde Totenham var 😒 (inş takım adını doğru yazmışımdır :D)
İşte o yüzden başarı gelmez. Geçen yıl Beşiktaş PAOK'u geçse Benfica'ya elenecekti, Rio Ave'yi geçse Milan'a elenecekti. Galatasaray'a PSV karşısında başarılar ama çok zor ihtimal olarak görüyorum.

Sivas çeyreğe çıkamaz Trabzon bu sene şampiyon bile olabilir.
Beşiktaş'ın kadrosunu görmeden yorum yapamayız ama şuanki kadroyu tutup yeterli transfer yaparsa Şampiyonlar Ligi Son 16 görür. Fenerbahçe ise hayal olmuş biraz.
İşte o yüzden başarı gelmez. Geçen yıl Beşiktaş PAOK'u geçse Benfica'ya elenecekti, Rio Ave'yi geçse Milan'a elenecekti. Galatasaray'a PSV karşısında başarılar ama çok zor ihtimal olarak görüyorum.
Bu sezonun ortasında veya başka bir zamanında çıksak maçlara o takımları yenerdi Beşiktaş. Fakat o zamanlarda ne kadro ne planlama ne de antrenman vardı.

Geri
Yukarı