Türk Telekom 1 Ekim 2023 zam haberi

Neden şaşırdınız ki bu zamma? Olması gereken mecburi bir zam bu. Yılbaşına kadar daha da niceleri olacak. 4 il yok oldu çünkü depremde. Deprem bölgesine yakın yaşayan birisi olarak söylüyorum bunu. 4 ili ayağa kaldıracak bütçe nasıl sağlanacak.
Haklısın da doları 2tl den 27tl ye deprem çıkarmadı! futursuzca ülkeyi kapitalist sisteme peşkeş çekmeselerdi dolar 4-5tl olurdu ve depremin hasarıda bu derece sarsmazdı

Haklısın da doları 2tl den 27tl ye deprem çıkarmadı! futursuzca ülkeyi kapitalist sisteme peşkeş çekmeselerdi dolar 4-5tl olurdu ve depremin hasarıda bu derece sarsmazdı
İşte onu anlatmaya çalışıyorum zaten. Tartışılması gereken konu bu bütçe neden yok? Ne oldu deprem için alınan vergiler toplanan bağışlar vs.

Gün geçmesinki yine bir zam haberiyle uyanmayalım.
Ekim 2023 itibarıyla internet tarifelerine yeni fiyatlarını açıklayan Türk Telekom paketleri minimum ücret 610₺ oluyor.

En son zam 1 Temmuz 2023'de gelmişti.

Kaynaklar:

https://www.turktelekom.com.tr/tt-hakkimizda/duyurular/Documents/bireysel-tarifeler_1_temmuz.pdf

2023 tarife fiyatları.
Eki Görüntüle 1950535Eki Görüntüle 1950534Eki Görüntüle 1950533

Normal %52 düşünsün umurumda değil.

Taahhütlü fiyatları nereden bulabiliriz arkadaşlar eskiden bu pdflerin kampanyalı fiyatlı olanı vardı

Son düzenleme:
Neden şaşırdınız ki bu zamma? Olması gereken mecburi bir zam bu. Yılbaşına kadar daha da niceleri olacak. 4 il yok oldu çünkü depremde. Deprem bölgesine yakın yaşayan birisi olarak söylüyorum bunu. 4 ili ayağa kaldıracak bütçe nasıl sağlanacak.
Depreme harcanan para daha önceden sağlam bina yapmak için kullanılsaydı çok çok daha kârlı çıkardık.

Geri
Yukarı